Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

kasiab 09:05, 17 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Jak ładnie Asiu! Ja nie wiem skąd Ty bierzesz te wszystkie pomysły i umiejętność zestawienia całej różnorodnej rabaty... Szacun
____________________
Kasia - tu na razie jest...
makadamia 09:50, 17 kwi 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ja bardziej się dziwię, dlaczego u siebie tak nie potrafię

tego ostrokrzewa zaproponowałam, bo moim zdaniem potrzeba tam czegoś zimozielonego, a akurat wczoraj widziałam go w sklepie i był śliczny. Niestety - w cenie podobnej do kulek cisowych.
Generalnie chodzi mi o małe, okrągłe, zimozielone "coś" na rabacie. Czy ostrokrzew, czy cis, czy bukszpan - to już zależy od innych czynników
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Zakrecona 09:54, 17 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Asia aleś się uwinęła. Na obrazku pięknie, ale gdzie te moje drzewa wsadzę?

I miała być wizja powiększenia tej rabaty przyplacykowej:



Fajne te ostrokrzewy, podobają mi się

Jak wsadzę drzewo za placykiem i przy garażu nie będzie za ciemno dla zaproponowanych roślin?

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
makadamia 10:01, 17 kwi 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ano właśnie - pamiętałam, że były plany powiększenia, ale ostatni Twój rysunek był w pierwotnej wersji. Więc co? Powiększamy?
O ile dokładnie, bo nie widzę kratek?

Na których drzewach stanęło: dwa buki po bokach, klon i sosna przy placyku?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Zakrecona 10:19, 17 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Dwa buki dawyck gold, jeden przy garażu, drugi po przekątnej. Przy placyku klon strzepiastokory. Z sosną poczekam, zobaczę jak będzie rósł klon.

Wkleję takie zimowe, bo nie mam pod ręką innego:



Od placyku mam chyba z 5 przęseł płotu betonowego postawione. Chcę, żeby ta rabata była sensowna, ale nie za wielka, żeby w tej kwarantannie nie było przemocy domowej

Jeszcze takie wizje znalazłam (jabłonki się zmieniły )

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zakrecona 10:24, 17 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417


Dziecko zrobiło
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 10:26, 17 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Fajne masz dziecko Możesz liczyć na pomoc
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:27, 17 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Czyli klon za placykiem będzie? Bo na planie z hortensjami go nie było i trochę byłam smutna z tego powodu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zakrecona 10:29, 17 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Klon będzie na pewno

Czy gaura może jeszcze się odmłodzić? Dwie coś tam wypuszczają, trzecia wykopałam, ale miała bardzo ładne, żywe korzenie i wkopałam ponownie ;
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 10:29, 17 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Magdo, czyli jaki jest ostateczny plan? Co krytykować?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies