Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

Zakrecona 15:19, 28 sty 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Od początku miał liche korzenie, moje były kopane, potem cieniowane, raczone Korzonkiem

W sumie wypadły mi ze 2 egzemplarze, także tragedii nie ma.

Mój problem, to chyba jednak rzucanie się z motyka na słońce. Najpierw wymyśliłam, że chcę busz, a teraz coś mi się zdaje, że trzeba chyba wszystko uporządkować, bo z buszu to ja mogę mieć, ale niezły bajzel.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
MiluniaB 15:27, 28 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Hi hi ja już przez to przeszłam - z buszu w uporządkowanie, a w konsekwencji w ograniczone gatunki Doskonale Ciebie rozumię
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
sylwik69 17:09, 07 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj Magda wieje zimny wiatr,zima straszy i mam nadzieję,że ten mróz który obecnie trzyma rozprawi się z wszelkim robactwem oczywiście czekam na wiosnę,ale...w tym roku jakoś nie poczyniłam żadnych planów! czas nacieszyć się tym co mam może zakupię jakieś 2 drzewka ozdobne .Jeszcze nie wszystko skończone,nie wszystko ogarnięte i zaplanowane...życie pokaże! może wiosna doda skrzydeł?? czego i Tobie z całego serca życzę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Zakrecona 10:48, 08 lut 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Zostaw sobie coś na później , a teraz rzeczywiście trochę odpocznij, zwłaszcza, że nie było lekko u Ciebie przez całą sytuację covidową.

Zastanawiam się jak w tym roku będzie z zakupami roślin?

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 11:58, 08 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Hej Magdo jak Cię to pocieszy to ja dopiero po 5 latach wiem czego chcę i nie ma to nic wspólnego z planowanymi u mnie nasadzeniami w sobotę stanęłam przy tarasie i "zobaczyłam" czego chcę. Pierwszy raz zaczynam sezon bez moralniaka ze nie mam niczego zrobionego. Życzę powodzenia i będę podglądać
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Dominika11 14:10, 10 lut 2021


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ja w sumie nadal nie wiem czego chcę, ale coś tam działam

wrzuciłam u siebie fotki garderoby, jak chcesz możesz zerknąć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Zakrecona 14:17, 10 lut 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Zerknęłam, dziękuję

Ja mam 2 skosy trochę wyższe i planuję je zabudować. Na skosie, na którym jet dach mam okno i pod nim nic nie będę robić, dla przewiewu i lekkości wizualnej.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Dominika11 14:23, 10 lut 2021


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jak będziesz mieć projekt lub zrobioną garderobę to pokaż

u mnie w projekcie domu też było okno, ale z niego zrezygnowaliśmy, a teraz żałuję
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Roocika 15:23, 10 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gosialuk napisał(a)
Każdy pracuje w swoim tempie. A szkoda, że Cię nie ma. Fakt, że jak się czyta jak wre u niektórych, to można doła złapać. Sama tak miałam przez jakiś czas. Niby robię, a efektów nie widać. Potem jakoś mi przeszło.

Mam tak ciągle, staram się zbierać do kupy po takich dołach

Pozdrawiam Magda
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mariposa 20:01, 10 lut 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Niektórzy się spieszą, bo chcieliby jeszcze doczekać się dojrzałego ogrodu
Nie na wszystko mamy wpływ (zwłaszcza na fachowców wszelkiej maści , ale czasem drobne opóźnienie to w ogrodzie rok w plecy
Powolne zakładanie rabat to przedłużanie sobie przyjemności tworzenia
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies