Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

Mariposa 13:08, 25 kwi 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Madziu, sadzisz już coś czy nadal planujesz? Ja poszłam na żywioł, będę "na żywo" planować zmiany.
____________________
Ela Motylogród
kasiab 13:18, 25 kwi 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Asia ja tam lubię oglądać doopki nie narzekaj
____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 13:24, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Podglądam i kibicuję
____________________
Zakrecona 14:01, 25 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Mariposa napisał(a)
Madziu, sadzisz już coś czy nadal planujesz? Ja poszłam na żywioł, będę "na żywo" planować zmiany.


Elu dzis o Tobie myślałam, nawet na priv miałam pisać. Trochę posadziłam, oglądam to ciągle, o cisy się boję.

Wokół róż mi zarosło, mus dziś ogarnąć.

Ostatnie na przód chcę szałwie, ostróżki i trawki kupić, też liczę ile mi potrzeba, bo on-line muszę zamówić (stacjonarnie u mnie posucha ).

Przykryję korą i działam z boku i na tyłach, a tam glinka, aż nie miło
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 14:35, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Hej Ile słońca godzinowo masz na tym pasku gdzie trzmieliny planujesz?

Caradonny najlepiej sadzić co 35 cm, te niższe trawy też. Hakone trochę szerzej, co 40 cm.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 14:36, 25 kwi 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Wysłałam już
____________________
Kasia - tu na razie jest...
MalgosiaW 14:53, 25 kwi 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Anda napisał(a)
Hej

Caradonny najlepiej sadzić co 35 cm, te niższe trawy też. Hakone trochę szerzej, co 40 cm.


A myślałam, że szałwia to szałwia. Właśnie sprawdziłam co to Caradonna. Mnie się nazywy głowy nie trzymają. Pozdrawiam
Anda 14:56, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
MalgosiaW napisał(a)


A myślałam, że szałwia to szałwia. Właśnie sprawdziłam co to Caradonna. Mnie się nazywy głowy nie trzymają. Pozdrawiam


Masz rację, szałwia to szałwia, każdą się sadzi w takiej odległości
Lubię tą nazwę i ten kolor. Jest najciemniejszą szałwią z wszystkich dotychczasowych odmian Salvia nemorosa.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zakrecona 15:06, 25 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Anda napisał(a)
Hej Ile słońca godzinowo masz na tym pasku gdzie trzmieliny planujesz?

Caradonny najlepiej sadzić co 35 cm, te niższe trawy też. Hakone trochę szerzej, co 40 cm.


Muszę w sobotę i niedzielę dokładnie poobserwować Bo nie sprawdzałam. Zawsze mi się wydawało, że to słoneczne miejsce

Chociaż opady u nas zapowiadają i może się nie udać, ale już lepszy deszcz
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 15:08, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Zakrecona napisał(a)


Muszę w sobotę i niedzielę dokładnie poobserwować Bo nie sprawdzałam. Zawsze mi się wydawało, że to słoneczne miejsce

Chociaż opady u nas zapowiadają i może się nie udać, ale już lepszy deszcz


To napisz, jak zaobserwujesz Wschodnia rabata może być półcienista, a wtedy masz wiele możliwości. Lawendzie może być zbyt cienisto.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies