Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Magleska 21:16, 13 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
Roocika napisał(a)

Juz zaczelam rozwazac trawy zamiast drzewa. Tu sa ekstremalne warunki, wystawa południowa i blisko nagrzanej kostki i ściany budynku
Zdrowka dla Twojej córci

Skarpe Joli znam, moze jak o moja zadbam lepiej to będzie ładniej się prezentowac

Kloniki masz przecudne, ciekawe, czy u mnie by jakis przetrwał, one lubia wilgoć prawda? Tylko nie wiem czy u mnie nie byloby im za zimno...
Pozdrawiam


Moja córcia już do szkoły poszła ,więc zdrowa

popatrz..... -poprzycinałaś irgę i od razu fajnie wygląda

moje klony rosną w ekstremalnych warunkach,wietrznie przede wszystkim ....i lubią wilgoć faktycznie ....
ja kupuję małe egzemplarze -drzewa też kupuję cieniutkie i chudziutkie

rów przy choinach bardzo dobrze zrobiłaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Roocika 21:26, 13 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magleska napisał(a)


Moja córcia już do szkoły poszła ,więc zdrowa

popatrz..... -poprzycinałaś irgę i od razu fajnie wygląda

moje klony rosną w ekstremalnych warunkach,wietrznie przede wszystkim ....i lubią wilgoć faktycznie ....
ja kupuję małe egzemplarze -drzewa też kupuję cieniutkie i chudziutkie

rów przy choinach bardzo dobrze zrobiłaś


To dobrze, że zdrowa Super.

Obiecałam sobie, że już będę małe drzewka kupować , będzie im łatwiej, chociaż brzóz nie mieli małych niestety...

Irgę chyba już wiem jak ciąć... wiosną ją jeszcze będę golić i chwasty wyrywać, może dojdę z nią do ładu
W ogóle w przyszłym sezonie muszę trochę poogarniać zaległości.

Dzięki za pochwałę "rowu"

Synkowi gorączka odpuściła, teraz ma poniżej 36 stopni, jest bardzo słaby, katar powoli odpuszcza. Mam już kupiony antybiotyk, bo pediatra dała, ale chyba nie podam, widzę, że jest lepiej ale bez antybiotyku będzie dłużej zdrowiał... ehh
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MiluniaB 21:53, 13 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Kancikowanie wciąga na jakiś czas - nieźle Ci wyszło.
Irga bardzo się rozrosła
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Roocika 11:03, 14 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Mirella wciąż mi sie to trudne wydaje,moze dlatego, ze nie mam trawy a chwasty koszone i to sie strasznie ciagnie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 11:51, 14 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11664
Asia, ale masz fajne położenie ogrodu. Super potencjał i bardzo dobrze go wykorzystujesz A wiesz, że gliny Ci zazdroszczę. U mnie na nowej części sam piach, a że opadów prawie brak to resztki czystej gliny ze starej części ogrodu traktuję prawie jak skarb
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 13:30, 14 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)
Asia, ale masz fajne położenie ogrodu. Super potencjał i bardzo dobrze go wykorzystujesz A wiesz, że gliny Ci zazdroszczę. U mnie na nowej części sam piach, a że opadów prawie brak to resztki czystej gliny ze starej części ogrodu traktuję prawie jak skarb

Witaj Zuzanno
Ten potencjał mnie trochę przytłacza Jakby było płasko byłoby łatwiej a tak bedzie szło jak po grudzie...
Mysle, ze glina jest rzeczywiście trudniejsza w obrobce, bo jak sie jej nie przygotuje to rosliny sie duszae, ale jak sie człowiek przyłoży, to jest im latwie Za to kopanie w tym to masakra
Jakby sie dalo trochę wymienić
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 13:36, 14 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
U nas wczoraj wieczorem wiatr i deszcz... rano zastalismy olszynena siatce, a lisie zrobily dywan na rabacie


____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
deszczowymaj 17:51, 14 paź 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Roocika napisał(a)

A potem poszłam ćwiczyć "kancik" a raczej rów w moim przypadku, żeby chwasty z chwastownika nie przedzierały się do choin. Kończyłam jak już ciemno było...





A wiesz ,że ja też robię takie rowy faktycznie jest to dobry sposób na spowolnienie przerastających chwastów
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
greg66 18:30, 14 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
I ja sie bawię w takie kanciki, przez jakis czas ładnie wygląda.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Roocika 09:25, 15 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
deszczowymaj napisał(a)


A wiesz ,że ja też robię takie rowy faktycznie jest to dobry sposób na spowolnienie przerastających chwastów

Asiu, mam nadzieję, że tak będzie, bo chwasty są szybsze ode mnie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies