Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 16:44, 08 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Słuchajcie przyszło drzewo. Ale żółte, normalnie kurczak




Taaadam
Olsza czarna Aurea.
Całkiem duże ma liście. Chyba stała w szklarni.


____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
BASIA8 17:20, 08 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Roocika napisał(a)



Haniu, tak mi brakuje wiosennego kwitnienia drzew i krzewów Na wysokiej skarpie upchnę chyba wszystkie kwitnąco przebarwiające się chciejstwa.

A infekcje żłobkowe to już ponad rok w trybie max tydzień żłobek i tydzień dwa w domku... Mam nadzieję, że to nie będzie trwało dłużej niż rok.


Ach te Nasze chciejstwa mam nadzieję że u Was choroby żłobkowe szybko miną bo u Nas nadal są, a Syn ma 7 lat, właśnie jest chory był całe 3 dni w szkole od soboty katar, kaszel
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basieksp 17:33, 08 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Mój mąż był dziś w L na zakupach i kupił mi cebuli czosnków, z aplikacją taniej dumnie mi powiedział, że wszystkie czosnki jakie były kupił razem cztery paczki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 22:02, 08 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
BASIA8 napisał(a)


Ach te Nasze chciejstwa mam nadzieję że u Was choroby żłobkowe szybko miną bo u Nas nadal są, a Syn ma 7 lat, właśnie jest chory był całe 3 dni w szkole od soboty katar, kaszel

Oj to współczuję bardzo, mam nadzieję, że twojemu synkowi szybko minie.
U nas też katar plus kaszel i wysoką gorączką

Basieksp napisał(a)
Mój mąż był dziś w L na zakupach i kupił mi cebuli czosnków, z aplikacją taniej dumnie mi powiedział, że wszystkie czosnki jakie były kupił razem cztery paczki


Basiu, próbujcie jeszcze, mój mąż był wczoraj w innym Li i jeszcze coś upolował Może jeszcze będą?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 22:14, 08 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ładna ta olsza (kciuki się przydały ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 22:20, 08 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agatorek napisał(a)
Ładna ta olsza (kciuki się przydały ).


Aguś, ładnie wygląda ale jest nieprzekorzeniona buu. Chyba zadołujemy do wiosny.
Moje fatum normalnie te internetowe zakupy. No ale stacjonarnie nie ma więc nie było wyboru
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ajka 22:31, 08 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
Aż sobie wygooglałam tą olszę, przepiękna, może i ja sobie gdzieś ją posadzę? Muszę się rozglądnąć za drzewami, trochę podzwoniłam, ale chyba będę miała problem znaleźć swoje chciejstwa tej jesieni.

Ten twój ogród to na planach w sumie na duży nie wygląda.

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Roocika 22:36, 08 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ajka napisał(a)
Aż sobie wygooglałam tą olszę, przepiękna, może i ja sobie gdzieś ją posadzę? Muszę się rozglądnąć za drzewami, trochę podzwoniłam, ale chyba będę miała problem znaleźć swoje chciejstwa tej jesieni.

Ten twój ogród to na planach w sumie na duży nie wygląda.


A jakie masz chciejstwa ?
Aniu 1 kratka to 2 m x 2 m
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 22:43, 08 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Roocika napisał(a)


Aguś, ładnie wygląda ale jest nieprzekorzeniona buu. Chyba zadołujemy do wiosny.
Moje fatum normalnie te internetowe zakupy. No ale stacjonarnie nie ma więc nie było wyboru


No szkoda.

A co da zadołowanie? Lepiej się tak ukorzeni, niż od razu posadzona (w dużym dole z dobrą ziemią, kompostem itp. )?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dorii 23:08, 08 wrz 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Nie przekorzeniona ale przesadzana z mniejszej donicy czy kopana? Jeśli to drugie to można reklamować. Jeszcze trochę za wcześnie na kopane z gruntu a sprzedawanie jako doniczkowe to jednak nie uczciwe.
Nie wiem czy zadołowanie da jej większe szanse. Ważne by dobrze podlać dołek przed sadzeniem a potem podlewać.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies