Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Alija 14:14, 23 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8757
Roocika napisał(a)
Irga i tawulec pogięty na skarpie. Irga skończyła już kwitnienie a tawulec kończy.




Asiu, rabata frontowa bardzo ładna i elegancka, ale mnie też podoba się skarpa, fajnie zarasta. Śliczny bodziszek z ciemnymi listkami, chyba mam jeden egzemplarz takiego, przeżył zimę, ma jeden pęd z kwiatkiem, ale nie rozrasta się, u Ciebie widzę jest podobnie. Szkoda, super by wyglądała taka duża kępa.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
April 14:24, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10178
Roocika napisał(a)





Ta rabatka prezentuje się świetnie. Jak ja lubię takie wykrzykniki w postaci traw czy cisów.
I skarpa też fajnie zarosła. Mam irgi w doniczkach też będę sadzić na mini skarpie. Oby dały radę na piachu.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 15:26, 23 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Frontowa z trzcinnikami pięknie wygląda

No i skarpa super się prezentuje
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 16:48, 23 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Mnie się podoba i ogół, i szczegóły. Ciężki teren, mnóstwo Waszej pracy, ale efekty zapewne rekompensują Wam trud.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 19:23, 23 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Asia, powinnaś być z siebie dumna, bo to głównie Ty ciężko pracowałaś nad ogrodem. Ale z jakim efektem, pięknie jest.
Na rabatach bardzo bujnie, a to dopiero pierwszy rok, trudno w to uwierzyć, prawda?
Brawo Ty!

Najbardziej podziwiam Cię za skarpę. Bardzo trudny teren, ale widać, że jest bardzo zadbany. Super
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anuska2507 20:30, 23 cze 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Asiu, a pokażesz swoje bzy - te w doniczkach
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Roocika 07:53, 24 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Judith napisał(a)
Frontowa pięknie wyglada, swietnie, ze udało Ci sie zebrać tak wiele roślin i posadzić je w jednym czasie . Jest efekt!
Skarpa nabiera urody .


Dziękuję Judith. To rzeczywiście było fajne, mieć rośliny, rozmieścić i posadzić

Juzia napisał(a)


Ładna ta frontowa ci wyszła

I skarpa jaka czyściutka


Dzięki Juziu.
Frontowa bardzo cieszy.
Skarpa oplewiona to fotki cyknęłam. Hoduję kilka ostów, aby sprawdzić metodę Dorii na ich zanik ale nie wiem czy wytrwam

Mirka napisał(a)

Asia fajnie rozrzuciłaś Trzcinnika . Jak zgrubieją to dopiero będzie efekt zobaczysz.
Moje już grubaski że objąć się nie da . Tak wczoraj fajnie falowały na wietrze ech szkoda że filmików krótkich nie można wstawiać.


Mirko! Cieszę się, że Ci się podoba. Bardzo mi się spodobały te trzcinniki, dokupiłam jeszcze kilka na rabatę przy bramie. Zaskoczyły mnie swoim wzrostem, zaraz będą takie wysokie jak ja.

Agi2006 napisał(a)
Rabata frontowa chyba wszystkim się podoba Oj udało Ci się to miejsce. Choć muszę przyznać że mam kilka ulubionych w Twoim ogrodzie. I nie wiem jak Ty tego wszystkiego dokonałaś w tak krótkim czasie mając jeszcze małe dzieci. Kłaniam się w pas.


Bardzo się cieszę, że podoba się rabata frontowa. Lubię ją oglądać przez okno
Z pracami przy dzieciach to jest tak, że jak człowiek robi jedno to inne leży. Inaczej się nie da Teraz już można zwolnić, bo jest na czym oko zawiesić
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 07:56, 24 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magleska napisał(a)
Asia ja też pieję z zachwytu nad frontową -jest szał reszta też fajnie się rozrosła


Madziu, dziękuję Cieszę się, że Ci się podoba. Twój ogród też mi się podoba

Dorii napisał(a)
No frontowa się rozszalała, wcale nie widać że taka młodziutka. Na trzcinniki też zwróciłam uwagę. W pierwszym momencie myślałam że masz tam jakieś iglaczki strzyżone na wykrzykniki.
Pięknie


To chyba duży plus bylin, że szybko rosną Trzcinniki zaszalały ze wzrostem

Martka napisał(a)
Asiu, suche oczko jest bardzo zaawansowane Jestem ciekawa Twoich obserwacji, Zuza Antracyt pisała o ważkach, które rozwiązują jej problem komarów! Nabieram ochoty na spróbowanie z jakimś mini-oczkiem... ale na razie tłumię te myśli w sobie
Bardzo ładny bodziszek czekoladowy, znasz może nazwę?
Asiu, przyjemnie u Ciebie. Skarpa nabiera uroku, ogród bujnieje. Zaglądam z przyjemnością i fajnie, że wstawiasz na bieżąco zdjęcia!


Marta, nie jestem pewna, czy w tym roku zakończymy ten projekt Ostatnio linkowałam taki tekst o mini oczkach, zawsze można spróbować w kastrze.

Bodziszek to bodziszek łąkowy Hocus Pocus.

Buziaki Marta, cieszę się, że zaglądasz.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 08:09, 24 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Alija napisał(a)


Asiu, rabata frontowa bardzo ładna i elegancka, ale mnie też podoba się skarpa, fajnie zarasta. Śliczny bodziszek z ciemnymi listkami, chyba mam jeden egzemplarz takiego, przeżył zimę, ma jeden pęd z kwiatkiem, ale nie rozrasta się, u Ciebie widzę jest podobnie. Szkoda, super by wyglądała taka duża kępa.


Alu, fajnie, że Ci się podoba też skarpa, długo musiałam czekać na zadowalający efekt, bo trochę błędów było przy skarpie i nadal niektóre naprawiam ale ćwiczę ogrodniczą cierpliwość

Bodziszki sadziłam jesienią, to były mikro sadzonki, sama jestem ciekawa jak i czy będą rosnąć. Pokaż swojego

April napisał(a)


Ta rabatka prezentuje się świetnie. Jak ja lubię takie wykrzykniki w postaci traw czy cisów.
I skarpa też fajnie zarosła. Mam irgi w doniczkach też będę sadzić na mini skarpie. Oby dały radę na piachu.



April, miło mi, że do mnie zajrzałaś, ja do Ciebie tylko cichaczem, chociaż chyba kiedyś coś napisałam

Irgi generalnie lubię, nie lubię tylko ich pielić, jednak jak masz piach, to powinno być dużo łatwiej.


Wiolka5_7 napisał(a)
Frontowa z trzcinnikami pięknie wygląda

No i skarpa super się prezentuje

Wiolu, fajnie, że Ci się podoba. Buziaki.

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mnie się podoba i ogół, i szczegóły. Ciężki teren, mnóstwo Waszej pracy, ale efekty zapewne rekompensują Wam trud.


Haniu, oj tak, pracy dużo za nami i przed nami też. Czasami mnie nachodzą czarne myśli, po co mi to ale jednak miło jest mieć piękne otoczenie więc się staramy.


Agatorek napisał(a)
Asia, powinnaś być z siebie dumna, bo to głównie Ty ciężko pracowałaś nad ogrodem. Ale z jakim efektem, pięknie jest.
Na rabatach bardzo bujnie, a to dopiero pierwszy rok, trudno w to uwierzyć, prawda?
Brawo Ty!

Najbardziej podziwiam Cię za skarpę. Bardzo trudny teren, ale widać, że jest bardzo zadbany. Super


Aga, dzięki, mój mąż też odwala kawał roboty, zwykle tej najgorszej

Skarpa zaczyna mi się powoli podobać, chociaż jeszcze nie cała, są miejsca, gdzie jeszcze muszę trochę popracować.

Buziaki Aga. Ty to dopiero masz terenu do obrabiania

anuska2507 napisał(a)
Asiu, a pokażesz swoje bzy - te w doniczkach


Aniu, jasne zrobię fotki w najbliższych dniach i dam Ci znać.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 08:28, 24 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kochani Miłego weekendu, ogrodowego lub nie.
Pierwszy i nowy liliowiec u mnie Arctic Snow


Piwonia nn już kończy

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies