Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

pawel2806 21:34, 19 sty 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Fajnie ze się otwieracie na inne drogi dotarcia do większej liczby odbiorców, bo ciągle spotykam ludzi którzy nie znają "naszego" forum, choć przyznam dziwnie widzieć ogrodowisko na Ig
Udostępnione, liczę że dziewczyny zrobią to samo i pójdzie w Polskę
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Gardenarium 21:39, 19 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Musimy, gdy nie było FB a IG to już w ogóle, zobacz. ogrodowisko trwa od 2010 roku, nasz ogród bukszpanowy ma kilka milionów wyświetleń, a ten ogrodowisko - w trzy lata trwania tego wątku - prawie 3 mln odsłon, więc dziwne nie powinno być, że też chce zaistnieć, żeby mieć większą rzeszę odwiedzających. Bo musi się utrzymać sam, a nie z naszej ciężkiej pracy zawodowej. Wszystko "idzie" w ogród Tutaj z chęcią pracujemy, ale czy damy radę?

Dziękuję za wszelką pomoc, w celu spopularyzowania tego miejsca.

Zaznaczcie także proszę w google maps pod hasłem Ogrodowisko Ogrody pokazowe
jest pinezka, będzie większa, gdy więcej ludzi to kliknie. dziękuję
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 21:50, 19 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Nie mam niestety Ig z braku czasu na ogarnianie jeszcze czegoś, na Fb jestem rzadkim gościem, najczęściej siedzę tutajAle sporą ilość osób z otoczenia do obserwowania namówiłam I będę namawiała kolejne
Duży ogród to duże koszty niestety, a na takim poziomie jak u Was to już w ogóle. A plany przecież ambitne wiadomo, że bez finansów ciężko, życzę żeby się wiodło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel2806 22:10, 19 sty 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Mnie też Fb i Ig nie przekonuje, wolę wracać tutaj, forum ma zupełnie inną atmosferę, ludzie wydają się być bliżsi .
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
vita 22:18, 19 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4153
Damy radę To miejsce jest ciut ponad FB i IG.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
eVka 22:40, 19 sty 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Danusiu, super, ze założyłaś konto na IG, na pewno przysporzy Ci to mnóstwo nowych obserwatorów i klientów
Trzymam kciuki i udostępniam na IG.
____________________
Gardenarium 22:42, 19 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wiktorio, też tak uważam, to jakbym Was tutaj mogła dotknąć i pogadać, tam wszystko leci szybko...ten pęd nie jest dobry, ale takie czasy.

My z Witkiem intensywnie myślimy o wykładach, kursach, żeby przekazywać wiedzę młodym i niedoświadczonym Coraz bardzie się do tego przekonujemy, teraz mamy gdzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:43, 19 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
effka napisał(a)
Danusiu, super, ze założyłaś konto na IG, na pewno przysporzy Ci to mnóstwo nowych obserwatorów i klientów
Trzymam kciuki i udostępniam na IG.


Ewciu, dziękuję, każdy ruch się przyda
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
vita 23:13, 19 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4153
Gardenarium napisał(a)
Wiktorio, też tak uważam, to jakbym Was tutaj mogła dotknąć i pogadać, tam wszystko leci szybko...ten pęd nie jest dobry, ale takie czasy.

My z Witkiem intensywnie myślimy o wykładach, kursach, żeby przekazywać wiedzę młodym i niedoświadczonym Coraz bardzie się do tego przekonujemy, teraz mamy gdzie

Teraz macie gdzie i tego się trzeba trzymać. Będą kursy, wykłady, będą książki, na dotknięcie cudowny ogród, otwarty
Czasy są zawsze jakieś, ale róbmy swoje. Nie ilość, nie ilość, a jak ktoś nie wie, ten gapa!
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Sebek 11:29, 20 sty 2022


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Sebciu a widziałeś też fragmenty projektów naszych?
Usytuowanie warzywników w ogrodzie?
Dziękuję bardzo za odzew, jutro jadę podpisywać kolejne książki, bo wszystko poszło Nie spodziewałam się

Widziałem Swietne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies