Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 19:30, 03 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sylwuś, ja widziałam fajne szklarenki z odzysku robione z okien zbieranych z wystawek. Ludzie wymieniają okna a inni zbierają je i z tego zestawiają szklarenki. Będzie lepsza niż z folii. Co myślisz?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:32, 03 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam kolekcję starych stojaków do choinek, na lepsze czasy i większy lokal. Na razie wystawiłam ulubiony - ten ze skrzatów. Choinka będzie stała na środku




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 19:49, 03 gru 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12137
Metalowy? Ładny.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sylwia_slomc... 19:56, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Gardenarium napisał(a)
Sylwuś, ja widziałam fajne szklarenki z odzysku robione z okien zbieranych z wystawek. Ludzie wymieniają okna a inni zbierają je i z tego zestawiają szklarenki. Będzie lepsza niż z folii. Co myślisz?

Danuś na pewno lepsze, widziałam kilka ładnych w necie, ale Wiesz u nas teren rolniczy, jak mają to sami szyby do własnych cieplarek wykorzystująMieszkam tu od 23 lat i jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś wystawił zawsze wykorzystują bo maja piece węglowe w tych cieplarkach i jak pala w nich, a na polu mróz duży to szyby pękają i wtedy ma jak znalazł na wymianę
Za to cieplarek foliowych naoglądałam się równie dużo i wiem, że może być beznadziejna i może by bardzo estetyczna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 19:58, 03 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Też mi się podoba ten stojak i od razu przypomniałam sobie ze muszę kupić nowy bo stary popsuł mi się w zeszłym roku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Sebek 21:13, 03 gru 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Stojak cudo W ogóle same perełki w tej szklarni

Wianki już wiszą? U mnie od zeszłej niedzieli Na bramie i w oknach również
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
antracyt 22:07, 03 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Ale słońce udało się złapać do zdjęć
Szklarnia w każdym wydaniu idealna. Co powiesisz na choince?
O stojaku nic nie będę pisać tylko się pozachwycam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gardenarium 22:26, 03 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)

Danuś na pewno lepsze, widziałam kilka ładnych w necie, ale Wiesz u nas teren rolniczy, jak mają to sami szyby do własnych cieplarek wykorzystująMieszkam tu od 23 lat i jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś wystawił zawsze wykorzystują bo maja piece węglowe w tych cieplarkach i jak pala w nich, a na polu mróz duży to szyby pękają i wtedy ma jak znalazł na wymianę
Za to cieplarek foliowych naoglądałam się równie dużo i wiem, że może być beznadziejna i może by bardzo estetyczna


Jak jadę codziennie do ogrodu, to widzę foliak taki z gankiem, ślicznie wygląda mimo że z folii. U nas w "stolicy" na osiedlach mnóstwo okien i nawet w Pruszkowie widziałam. Wystawiają przy śmietnikach, czasem dużo stoi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:27, 03 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
antracyt napisał(a)
Co powiesisz na choince?
O stojaku nic nie będę pisać tylko się pozachwycam


Jeszcze nie wiem, materiały mam w samochodzie, dzisiaj byłam na giełdzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:28, 03 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)


Wianki już wiszą? U mnie od zeszłej niedzieli Na bramie i w oknach również


Ale gdzie tam, jeszcze nawet planów nie ma. Będzie czysta improwizacja.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies