Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mokradło... i mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mokradło... i mój ogród

MalgosiaW 20:04, 17 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Kasiolaaa

I takie sobie ostatki, już bidulki w większości w plamkach i łysawe, ale taka pora:
MW

Princess Alexandra of Kent

Choć Pastella wyjątek, nie wie, że czas już zasypiać

MalgosiaW 20:10, 17 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Pastella mnie nie zawiodła i w tym roku



Kto spostrzegawczy (i widział zdjęcie różanki) zauważy, że ją powiększyłam o jedną pergolę (której jeszcze brak), ale zawsze to trzy róże więcej
adkawi 20:40, 17 paź 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Mw u mnie nadal kwitnie ,jak i graham thomas ,savoy hotel już nieśmiało pokazuje kwiatki.Minerva rzeczywiscie śliczna,a i piękna u Ciebie pastella.Te ostatki zjawiskowe
____________________
Adrianna
Kasia_CS 09:29, 18 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
MalgosiaW napisał(a)

Spotkałam się też z opinią, że Minerva posadzona w dobrym miejscu ma trwałe kwiaty. Mimo wszystko kwitnie obficie i powtarza, więc nie jest tak źle.


no to grunt utrafić w dobre miejsce dla niej tylko jakie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 09:45, 18 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Piękne róże O tej porze roku cieszą szczególnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MalgosiaW 07:28, 19 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Anda napisał(a)
Piękne róże O tej porze roku cieszą szczególnie
Bardzo cieszą, że są Często na jesieni są takie całkiem inne niż katalogowe, że tak powiem I kolor i struktura kwiatu może zmylić. Sama się zastanawiałam czy na zdjęciu ostatnim nie pomyliłam księżniczek Bo to chyba nie róża Princess Alexandra of Kent a Princess Anne (która wygląda jak ta pierwsza)
MalgosiaW 07:36, 19 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do Any10 - witaj. Czy róże są pracochłonne? Są. Ale to nie powód by ich nie sadzić, gdy nam się bardzo podobają. Można wybrać odmiany zdrowsze, mniej wymagające. I wcale nie są to róże okrywowe (jak dla mnie).

Jestem przykładem osoby, która ma bardzo mało czasu na pracę w ogrodzie i ograniczone fundusze, niestetyDlatego nie wszytko u mnie posadzone tak jakbym chciała, przycięte, podlane, nawożone itp. I ciągle się uczę. Na błędach również
UlaB 13:46, 19 paź 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Witaj, zajrzałam jakos przypadkiem a tutaj takie cuda! Piekna kolekcja róż. Widać, że im sie u Ciebie podoba Zaznaczam sobie watek do zaglądania. Pozdrawiam
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Kasia_CS 19:52, 19 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dzisiaj dostałam kurierem różyczki i Minerva całkiem ładnie wyglądała na pierwszy rzut oka ale to był mega szybki rzut - bo tylko zdążyłam do wiadra wsadzić i musiałam wyjść...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
MalgosiaW 21:00, 19 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
UlaB napisał(a)
Witaj, zajrzałam jakos przypadkiem a tutaj takie cuda! Piekna kolekcja róż. Widać, że im sie u Ciebie podoba Zaznaczam sobie watek do zaglądania. Pozdrawiam


Dziękuję. Zaglądaj będzie mi bardzo miło.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies