Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Kim 21:25, 26 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Heucherowa jak się rozrośnie to będzie szał
zakupy hostowe dorodne I nowa rabatka w planach napewno coś wymyślisz wszędzie ładnie u Ciebie więc zdolności masz

Kwitnących azali zazdroszczę, moje wymęczył deszcz
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
anabuko1 21:55, 26 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Nowa12 napisał(a)
Rabata Mix Heuchera skończona .



Dzisiejsze zakupy. Hosta Fire Island a ta druga NN.



Piękna rabata ci wyszla.
No i zakupy hosciane śliczne
A ta NN może to hosta morning light lub fire and ice ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Magleska 22:38, 26 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
nowa rabatka skończona śliczna

azalie świecą z daleka


ślicznie Agatko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 23:11, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
anabuko1 napisał(a)

Piękna rabata ci wyszla.
No i zakupy hosciane śliczne
A ta NN może to hosta morning light lub fire and ice ??


Polowałam na fire and ice ale nigdzie nie mogłam jej dostać. A ta wydaje mi się podobna to wzięłam. Nie będę musiała przez internet zamawiać. Fire Island też nie znalazłam a tu dzisiaj taka niespodzianka na kiermaszu roślin, na który podjechaliśmy. Więc bez zastanowienia kupiłam. Z hostami to ja dopiero zaczynam karierę nie to co ty Aniu.
A na tym kiermaszu były takie okazy, że szok. Nie dziwie się, że je lubisz.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:17, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)
Heucherowa jak się rozrośnie to będzie szał
zakupy hostowe dorodne I nowa rabatka w planach napewno coś wymyślisz wszędzie ładnie u Ciebie więc zdolności masz

Kwitnących azali zazdroszczę, moje wymęczył deszcz


Zastanawiałam się czy nie za gęsto sadziłam te żurawki ale najwyżej potem będę się martwić .
A że kupiłam różne odmiany to też pewnie będą różnie przyrastać.
Rabata, którą zaczęliśmy teraz robić to nieszczęsna skarpowa więc zobaczymy co z niej wyjdzie .
I na tym wreszcie będzie koniec z rabatami w ogrodzie. Przynajmniej na jakiś czas . Chciałabym też trochę nacieszyć się tym co jest a nie tylko tyrać .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Madia 23:25, 26 maj 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
No właśnie, nie zapominaj o odpoczynku, już i tak odwaliłaś kawał dobrej roboty z tymi rabatami. U Ciebie jest tak pięknie kolorowo jak lubię. Wyszukujesz bardzo fajne roślinki i mimo, że ogród jest młodziutki to i tak fajnie się prezentuje. Z niecierpliwością czekam na Twoją skarpę
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Nowa12 23:30, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)
nowa rabatka skończona śliczna

azalie świecą z daleka


ślicznie Agatko


Wszystkie duże rabaty mam w słońcu prawie cały dzień.
Te dwie są w sporym półcieniu więc mogę trochę inne rośliny posadzić np. hosty, których kiedyś nie planowałam.
Teraz azalie a potem róże zaczną świecić . Fajnie, że tak długo azalie dają czadu bo róże już całe w pączkach więc nie będzie długiej przerwy bezkwiatowej .

Trochę mnie jeżówki martwią bo widzę, że po tak obfitych deszczach miały za dużo wody i niektóre więdną.
A tak je lubię i szkoda mi będzie jak niektóre wypadną.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:35, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Madia napisał(a)
No właśnie, nie zapominaj o odpoczynku, już i tak odwaliłaś kawał dobrej roboty z tymi rabatami. U Ciebie jest tak pięknie kolorowo jak lubię. Wyszukujesz bardzo fajne roślinki i mimo, że ogród jest młodziutki to i tak fajnie się prezentuje. Z niecierpliwością czekam na Twoją skarpę


Dziękuję Madzia .
Myślałam, że uda nam się wszystko co zaplanowaliśmy w tym roku szybciej zrobić ale pogoda pokrzyżowała plany. Plus za to taki, że trawa nadal soczyście zielona.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:41, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wrzuciłam jeszcze do dwóch donic pelargonie i podobnie jak w zeszłym roku dosadziłam na rabacie jednoroczne szałwie omączone. Jedyne jednoroczne rośliny, które sadzę w gruncie ale uwielbiam je .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
ElzbietaFranka 00:06, 27 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
W tym roku mnostwo nie chcianego robactwa.. MRowki opanowaly rabaty, trawe, fugi w kostce. Az sie boje pisac czego nie mam bo jutro sie okaze, ze mam.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies