Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 21:39, 28 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)

Ja mam rabaty przy kostce i jak będę ją spłukiwac boję się, że zaszkodzi roślinom.


No tak, to musiałabyś bardzo uważać. Ja mam w zasadzie w większości trawnik ale spłukujemy nie za mocno i nie w tamtym kierunku .
A z tym styropianem sprawa do przemyślenia, może faktycznie zdałoby to egzamin.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Jola_M 23:32, 28 mar 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
No Agata nieźle dzisiaj mieliśmy identyczny dzień jak Wy wertykulacja, czyszczenie kostki, a potem grill na palenisko mam placyk, ale jeszcze go nie kupiłam od zeszłego roku Twoje mi się bardzo podoba
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Nowa12 09:52, 29 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jola_M napisał(a)
No Agata nieźle dzisiaj mieliśmy identyczny dzień jak Wy wertykulacja, czyszczenie kostki, a potem grill na palenisko mam placyk, ale jeszcze go nie kupiłam od zeszłego roku Twoje mi się bardzo podoba


To się zgrałyśmy wczoraj . Ale pogoda była rewelacyjna. Mam madzieję, że za tydzień też taka będzie. A po przesunięciu czasu dłuższy dzień mamy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:26, 29 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Szałwie przepikowane amatorsko. Tyle mi się udało. Reszta się nie nadawała albo popsułam.



____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Jola_M 12:46, 29 mar 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
ładnie wyszło
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Anda 13:21, 29 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33461
Gdzie amatorsko? Pelna profeska
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 14:35, 29 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jola, Ewa dzięki . Nie chcę być malkontentką ale chyba nie lubię takiego dziubdziania .
Dziesiątki nasionek, może połowa wykiełkowała, kolejna połowa z połowy padła, kolejna część przy pikowaniu tak więc równia pochyła .
Ciekawe ile trafi do ziemi i wyrośnie na okazałą roślinę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 14:38, 29 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33461
Jeśli połowa tylko wykiełkowała to mogły być kiepskie nasiona. Czasem tak jest
Mi też się czasem nie udaje wysiew, ale się nie przejmuję. Mam frajdę, jeśli choćby jedna roślina wyrośnie na olbrzyma
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 14:40, 29 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
Jeśli połowa tylko wykiełkowała to mogły być kiepskie nasiona. Czasem tak jest
Mi też się czasem nie udaje wysiew, ale się nie przejmuję. Mam frajdę, jeśli choćby jedna roślina wyrośnie na olbrzyma


Na pewno tak było. To wina nasion .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Jola_M 15:15, 29 mar 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
dokładnie i tego się trzymaj ja w zeszłym roku zepsułam wszystkie pomidorowe wysiewy... więc ostatecznie poszłam i kupiłam gotowe krzaczki i świat się nie zawalił ale fakt jest taki, że jak się samemu od nasionka wyhoduje to cieszy powodzenia!
PS. w tym roku też mam wysiewy - zobaczymy ile przeżyje
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies