Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Iwonka 21:25, 16 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Fajnie wam wyszedł ten zakątek pergolowy Ładnie zamknął ogród od strony sąsiada. Obejrzałam ostatnie fotorelacje i wiesz, że jesienny ogród odsłania już całkiem duże drzewa i krzewy. Wiosna i wczesne lato to bylinowy busz, teraz wzrok biegnie ku wyżynom Studnia oczywiście do chatki pasuje Łączki będą super jak posiejesz. Niech tylko żywioły się uspokoją i pozwolą nacieszyć dziełem tworzenia...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
AnnaCh 21:34, 16 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale ładnie wyszły te pergole, bardzo fajnie wszystko do siebie pasuje, maty na płocie robia bardzo dobrą robotę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 22:56, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Iwonka napisał(a)
Fajnie wam wyszedł ten zakątek pergolowy Ładnie zamknął ogród od strony sąsiada. Obejrzałam ostatnie fotorelacje i wiesz, że jesienny ogród odsłania już całkiem duże drzewa i krzewy. Wiosna i wczesne lato to bylinowy busz, teraz wzrok biegnie ku wyżynom Studnia oczywiście do chatki pasuje Łączki będą super jak posiejesz. Niech tylko żywioły się uspokoją i pozwolą nacieszyć dziełem tworzenia...
Oj tak Iwonko, dokładnie tak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:58, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
AnnaCh napisał(a)
Ale ładnie wyszły te pergole, bardzo fajnie wszystko do siebie pasuje, maty na płocie robia bardzo dobrą robotę

Dziękuję
A dzisiaj jeszcze coś na maty przytargałam tylko pogoda się skiepściła na razie i nie ma kiedy pozakładać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 23:08, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Sylwia, to ja się przypominam - jakbyś mogła mi przesłać tego linka dziękuję bardzo
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
deszczowymaj 18:16, 17 wrz 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729





O jaaaa Jaki słodziak,ślicznota
też mi się taki psiak marzy,ale niestety muszę jeszcze troszkę poczekać,aż w końcu zamieszkamy na swoimna razie pozostaje mi mizianie kota

Wrzosowisko znaturalizowane wygląda bajecznie

I nowe maty i pergole wszystko pięknościowe
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 21:49, 17 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
deszczowymaj napisał(a)





O jaaaa Jaki słodziak,ślicznota
też mi się taki psiak marzy,ale niestety muszę jeszcze troszkę poczekać,aż w końcu zamieszkamy na swoimna razie pozostaje mi mizianie kota

Wrzosowisko znaturalizowane wygląda bajecznie

I nowe maty i pergole wszystko pięknościowe

Dzięki
Koty też fajne, wszystko wskazuje na to, że za niedługo będziemy mieli towarzystwo dla Florka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 22:45, 17 wrz 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dobrze, ze psiunia się resocjalizuje z pobratymcami.

A studzienka wyszła super..i z żurawiem.. pamiętam jak z takiej wodę się u babci czerpało.

Jesteście jak armia niezwyciężona

Kwiatki piękne, wrzosowisko super..

Sorki że tak szybko, ale .. doba za krótka.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 11:05, 18 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Mala_Mi napisał(a)
Dobrze, ze psiunia się resocjalizuje z pobratymcami.

A studzienka wyszła super..i z żurawiem.. pamiętam jak z takiej wodę się u babci czerpało.

Jesteście jak armia niezwyciężona

Kwiatki piękne, wrzosowisko super..

Sorki że tak szybko, ale .. doba za krótka.

Trudno było znaleźć Jej kolege lub koleżankę bo wokół psiaki w kojcach lub na łańcuchach, nie odpchlone nie odrobaczone i agresywne.
Ale cieszymy się, że wreszcie ma się z kim bawić
Studzience jeszcze obręczy jednej brakuje i żuraw ciut inny powinien być, ale i tak się nieźle wpasowała, moja babcia powiedziała, że przywołuje wspomnienia.
Całą noc dzisiaj mi się na tej wichurze śniło, że ogród zalany aż po studnie pod domem, a chata odpłynęła niszcząc ogrodzenie....oby nie proroczo bo po tym co si e w Hiszpanii działo ostatnio wpadam w panikę nawidok chmur....
Z wrzosowiskiem stale mam dylemat czy zostawiac tylko wrzosy czy rośliny nasiane też. Sporo tam naparstnic i poziomek, a te fajne wiosną jak wrzosy po goleniu
Zawsze się cieszę jak wpadniesz choćby tylko w przelocie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 12:19, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Lespedeza daje radę u Ciebie? Myślałam, że w PL jej za zimno zimą.
A Leycesterie też masz?

Widoki śliczne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies