Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

sylwia_slomc... 21:14, 10 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Coś czuję, że studniarze w nadchodzących latach będą się od nadmiaru zleceń opędzać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gogo 21:26, 11 sty 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
U mnie studni nie da się wywiercić, więc cieszę się z Twojej
Podrap kosteczki za uszkami i nie tylko [moje wszystkie uwielbiają głaski po brzuszkach, wtedy mruczą najgłośniej]
Czekam na podsumowujące sezon zdjęcia
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
ElaS 21:56, 11 sty 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
mikina34 napisał(a)
A moje nabyte kotki są przecudne, rozrabiają jak pijane zające, ale jak mają okres wyciszenia i drzemią można je pokroić w plasterki i sprzedać do Chin za tanie pieniądze . Bardzo są za sobą, najczęściej śpią w takich pozach


Te maluchy, już takie duże. No proszę jak ten czas leci
____________________
Malwowy ogród
AniazUroczyska 03:01, 12 sty 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
mikina34 napisał(a)

A Ty jak zwykle spać nie możesz
Jeszcze nie wiem jaki będzie całkowity koszt, na razie samo wiercenie, a gdzie jeszcze hydrofor, materiały, pompa, dreny... aż sie boje myśleć. Ale wiem,że to dobra inwestycja.


Wiesz jak to jest , wiedźmy z Uroczyska dobrze się czują w takich nocnych klimatach Jednak tamtej nocy było gorzej niż zwykle ,mama często mi się budziła i wstawała, a ja czuwam , muszę podtrzymywać , aby nie upadła. Potem nasiliły się moje dolegliwości i nie pozwoliły zasnąć. Tak więc udało mi się zdrzemnąć dopiero o godz. 9
Moniko, ciekawa jestem jak u Ciebie wygląda wyznaczanie miejsca pod kopanie studni, tak na chybił trafił ,czy też jakieś działania radiestezyjne?
Brzozowadzie... 11:39, 13 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
O, jaka piękna studnia! Zmotywowałaś mnie do działania, zaraz muszę pogonić M, żeby się zajął sprawą naszej studni
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
polinka 21:57, 23 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Piękne działania od początku roku Zazdraszczam studni i muszę i ja się pochylić nad tym tematem.

Pozdrawiam ciepło Monik
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
mikina34 08:16, 28 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Ewo - skarb i to cenny, teraz nie będę sie musiała ciągle trzymać za kieszeń

Kasiu - ta studnia też tylko do podlewania, woda nie jest najlepsza, śmierdzi siarkowodorem, trzeba będzie zbadać zawartość żelaza i manganu jak czytałam. Co ciekawe po odstaniu przez dobę w zakręconej butelce przestała śmierdzieć...

Sylwio - taka prawda, już teraz czekaliśmy kilka miesięcy, tylko ciepła zima spowodowała, że trochę sie to przyspieszyło, że nie wspomnę o cenie za metr takiej studni, tez jakby dostała sterydy

Grażynko - smuteczek jest ogromny, kotki oddałam z wielkim bólem serca, buuu.....

Elu -

Aniu - zdrowia dla Ciebie i mamy życzę Co do studni to Pan przyszedł z "różdżką", pokręcił sie pokręcił i zaczął kopać i tyle, ważne, ze jest woda

Agatko - użyj swojego uroku czy czego tam wolisz, byle zadziałało, na pewno masz swoje sposoby ja już przebieram nogami żeby podlewać ogromnie kontentam - uwielbiam to słowo

Polinko - miło Cię widzieć w moich skromnych progach

____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 08:20, 28 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Przepraszam za nieobecność, praca mnie pochłonęła, skończyły się ferie, mogłam wrócić do żywych

Ale dusza rozdarta i serce krwawi, oddałam kotki, tak ogromnie mi przykro... za bardzo je pokochałam, a nie mogłam zostawić.... Moja sunia za bardzo się bała jak one zaczynały buszować, jak ich nie ma od razu po niej widać, jest spokojna i zrelaksowana, nie mogłam jej poświęcić
Muszę odchorować...
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
hankaandrus_44 12:04, 28 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Zaglądam. Koty z domu wydałaś wszystkie? Ja ich nie mam, i bez tego robię dużo bałaganu, a jeszcze gdyby mi pomogły, to nie wyrobiłabym na zakrętach.
Życzę udanego sezonu w ogrodzie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
mikina34 12:35, 28 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Witaj Haniu Coś w tym jest, rzeczywiście bez nich jakby więcej ładu i porządku Ale tęskno mi...
Pozdrawiam ciepło.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies