Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biały domek pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Biały domek pod lasem

nl_kinia 13:32, 11 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Dasia napisał(a)
Moje niezapominajki, tórych już nie ma:
o właśnie jakoś w tym czasie przejeżdżaliśmy obok, bo pamiętam ten wjazd - szalenie mi się spodobał!
ciekawe czy zdążyły się nasiać na przyszły rok(?)

Dasia napisał(a)
Parzydło i kopytnik to fragmenty tej samej rabaty cienistej.

mówisz, że się nie rozrasta? ja tam widzę ogromną zmianę wobec tego co było początkowo, a zmiany - no cóż... taka już chyba dola ogrodnika, co nie?
____________________
Kingi ogrodowe początki
Dasia 22:05, 11 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
agniecha973 napisał(a)


Kulki, a raczej poduchy bukszpanowe pasują chyba wszędzie, tylko może zależy czym je podsadzisz. Ja bym się nie zastanawiała. Miodunka sprawia jakieś problemy? U mnie oprócz przywiędnięcia w upały nic jej nie jest, ale zimą rzeczywiście nie zdobi. Zmiany. Nieunikniona dola ogrodnika. Ważne, zeby za dużo drzewami i krzakami nie rzucać po ogrodzie, bo bylinki nawet dobrze reagują na rozsadzanie.
Kopytnik mówisz trochę potrzebuje na aklimatyzację... To tym bardziej trzeba już go nabyć
Jak zakwitnie łan liliowców, koniecznie pokaż!


Miodunka mi łapie mączniaka latem, albo czernieje i jest brzydka.
Liliowce dopiero powoli ruszają.
Mama zrobiła sobie obwódkę z bukszpanu przed domem, pomogę jej przyciąć niedługo, ale to długa droga do kulek Chciaż jakby tak małych sadzonek gęsto nasadzić to poducha tez wyjdzie za rok dwa
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 22:06, 11 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
nl_kinia napisał(a)
o właśnie jakoś w tym czasie przejeżdżaliśmy obok, bo pamiętam ten wjazd - szalenie mi się spodobał!
ciekawe czy zdążyły się nasiać na przyszły rok(?)

mówisz, że się nie rozrasta? ja tam widzę ogromną zmianę wobec tego co było początkowo, a zmiany - no cóż... taka już chyba dola ogrodnika, co nie?

Jak się nie nasiały tutaj to na pewno w innych miejscach, bo miałam ich dużo.
____________________
Biały domek pod lasem
szkabona 00:10, 12 cze 2014


Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 75
Dasia napisał(a)


Mam tą różę dopiero drugi rok, trudno mi powiedzieć jak duża urośnie. Ta w donicy nie urosła zbyt szeroko, te, które w gruncie miałam są większe - chyba ok. pół metra mają. Ale co dalej będzie to nie wiem W zeszłym roku mi nie chorowały. W tym jak dotąd też są ok.


Dziękuję Moja Tereska już się zaaklimatyzowała. Pięknie kwitnie, jest jeszcze maleńka i drobna, ale wierzę w jej siłę Pozdrawiam Właścicielkę uroczego ogrodu!
Dasia 15:17, 15 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
szkabona napisał(a)


Dziękuję Moja Tereska już się zaaklimatyzowała. Pięknie kwitnie, jest jeszcze maleńka i drobna, ale wierzę w jej siłę Pozdrawiam Właścicielkę uroczego ogrodu!

Dziękuję za pozdrowienia.


Aktualności z mojego ogródka:
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 15:22, 15 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Warzywnik:
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 15:26, 15 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 21:57, 22 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Już drugi dzień mamy niezwykle dynamiczną pogodę, słońce na zmianę z deszczem, nawet ulewnym, któremu towarzyszy silny wiatr. Chmury jakby wyścigi na niebie urządziły, takie mają tempo. Dziś nawet zagrzmiało. A po lekkiej burzy było tak.


____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 23:21, 22 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Warzywka po deszczu podrosły:
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 23:27, 22 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Skubnąć i posmakować też już coś można czasem:


____________________
Biały domek pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies