Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Samotnia pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Samotnia pod lasem

karlos 21:27, 26 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
AgataM napisał(a)
Podziwiam i gratuluję wszystkiego: pracowitości, pomysłu, organizacji, estetyki, dokładności i smaczku Żona jest z Ciebie bardzo dumna Fajnie, że jesteś z nami i pokazujesz swoje DZIEŁO


Cicho kobieto, bo się zarumienię A poważnie to dzięki, takie wpisy uświadamiają, że coś podoba się nie tylko "samolubnemu wykonawcy"
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Rumianka 21:33, 26 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Masz piękne rabaty, ale ta trawiasta..... po prostu rozwala po system !
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
karlos 21:42, 26 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Tarasowo

O wschodzie ...


czasami trzeba odpocząć

____________________
Karlos Samotnia pod lasem
karlos 21:51, 26 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Rumianka napisał(a)
Masz piękne rabaty, ale ta trawiasta..... po prostu rozwala po system !


Mówisz i masz





Teraz troszkę ją poszerzyłem, rozsadziłem red barona, żeby poszerzyć czerwony łan i dosadzę na jesień cebulowych, bo wiosna troszkę łyso ...
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Rumianka 22:14, 26 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Od kilku sezonów zastanawiam się nad trawami Red Baron i chyba niepotrzebnie tak długo medytuję, czas już zaprosić je do ogrodu...są piękne w masie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
karlos 22:23, 26 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Rumianka napisał(a)
Od kilku sezonów zastanawiam się nad trawami Red Baron i chyba niepotrzebnie tak długo medytuję, czas już zaprosić je do ogrodu...są piękne w masie...


Nie ma nad czym myśleć red barona jest super, trzeba tylko więcej posadzić albo poczekać i rozsadzi, bo ładnie przyrasta ... Polecam Rozplenice i Miskanty ... tylko coś dołóż, bo same trawy i masz pusto na wiosnę
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Rumianka 22:30, 26 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Rozplenice i miskanty właśnie posadziłam w minionym sezonie, a oprócz nich mam miniaturowe berberysy oraz rozchodniki, z myślą o jesieni...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
paradas 09:37, 27 lut 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Mogę prosić o zdjęcia krzeseł które widać na ostatnich zdjęciach?
U mnie domownicy uparli się na biesiadne meble do altanki a ja nie mogę na nie patrzeć.
Twoje wyglądają bardzo ładnie, schludnie i wygodnie, co najważniejsze
pestka56 09:48, 27 lut 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
To może jeszcze dodać tych niskich zimozielonych. Turzyce świetnie się sprawdzają jak zadarniacze. Posadzone w masie, albo na brzegu.
____________________
Kasia
karlos 10:05, 27 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
paradas napisał(a)
Mogę prosić o zdjęcia krzeseł które widać na ostatnich zdjęciach?
U mnie domownicy uparli się na biesiadne meble do altanki a ja nie mogę na nie patrzeć.
Twoje wyglądają bardzo ładnie, schludnie i wygodnie, co najważniejsze


Chodzi o komplet z tarasu ??? Kupiłem go w 2018 w castoramie, coś 1000-1200 pln. Ława, kanapa 2 osobowa i 2 fotele. Owszem ładnie się prezentuje, wygodne i szerokie, dobrze się siedzi. Co prawda gąbka mogła być grubsza, ale jest dobrze. Pokrowce ściągane, można prać, stały całe lato na pełnym słońcu i troszkę zblakły, no ale cudów nie ma musiały. Zawsze możesz podjechać do castoramy i przetestować




____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies