Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Ania111 22:08, 25 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Helen napisał(a)
Orlik, zapomniałam jaki, hakonka aureola

bodziszek orkney cherry rośnie jak na drożdżach a pod hostą miało być jednokolorowo




Jaki cudny orlik ,

Hosta ,Też imponująca
____________________
Ania Spelnione marzenie
Kim 22:12, 25 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Helen ,a co z Twoimi planami wymyśliłaś już co posadzisz
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Helen 22:12, 25 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Dziękuję, Aniu. Hosta rośnie baaaardzo szybko chyba będzie potwór
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 22:19, 25 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Kim napisał(a)
Helen ,a co z Twoimi planami wymyśliłaś już co posadzisz

Czekam na vanille fraise na pniu, ma być w tym tygodniu w szkółce. Wtedy dokończę kawałek rabaty przed cisami. Zostanie mi część, na której rośnie czereśnia, Wg mnie jest do wycięcia, bo znowu ma około 20 szt owoców, ale eM broni jej jakby miała wyżywić całą rodzinę i jeszcze na przetwory by się nadawała... ehhhh...
____________________
Helen - Hortensjowo
Kim 22:24, 25 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Helen napisał(a)

Czekam na vanille fraise na pniu, ma być w tym tygodniu w szkółce. Wtedy dokończę kawałek rabaty przed cisami. Zostanie mi część, na której rośnie czereśnia, Wg mnie jest do wycięcia, bo znowu ma około 20 szt owoców, ale eM broni jej jakby miała wyżywić całą rodzinę i jeszcze na przetwory by się nadawała... ehhhh...

A...to super
Ci nasi eMowie to uparte stworzenia Twój ma swoją czereśnie ,a mój wiatrak z którym nie może się rozstać
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Helen 05:27, 26 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Kim napisał(a)

A...to super
Ci nasi eMowie to uparte stworzenia Twój ma swoją czereśnie ,a mój wiatrak z którym nie może się rozstać

Nooo, eM uparty jest. Ja zresztą też.
Ale ostatnio nie było źle, nawet o przesadzaniu roślin nie wspomniał. Chyba już jest świadomy, że jak muszę przesadzić, to nie ma innej opcji...

eM sadzi drzewa z nasion. Prosił mnie ostatnio o przesadzenie jednego z mniejszej donicy do większej, bo mi się to uda a Jemu może się nie udać, hi hi hi. Teraz sadzi buki.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 06:08, 28 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał rośliny z tej szkółki internetowej? Zamówienie złożyłam 11.05., dodzwonić się nie mogę, na maile i smsy nie odpowiadają. Szok, żeby tak traktować klienta w dzisiejszych czasach.

P.S. Znowu pada
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 11:29, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen, Grzesiek się ostatnio na nich też skarżył, wypisz - wymaluj takie samo zachowanie. Chyba trzeba ich skreślić...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 11:40, 28 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
O czas oczekiwania bym nie robiła afery, ja w A..r zamówiłam rośliny 6 maja a dostanę jutro . Ale brak reakcji na telefon i maile to już słabo...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 16:26, 28 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
galgAsia napisał(a)
Helen, Grzesiek się ostatnio na nich też skarżył, wypisz - wymaluj takie samo zachowanie. Chyba trzeba ich skreślić...

Asia, no zdecydowanie nie do polecenia. Muszę zapytać Grzesia czy dostał rośliny, ehhh.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies