Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

galgAsia 08:11, 24 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen, która szkółka Cię tak skasowała? Tak jak napisałam, wielkość sadzonki w tym roku lepsza nie będzie, nie ma szans, ale nie można kasować za 2 źdźbłą trawy jak za całą kępę. Dla mnie to jest przeginka...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 08:11, 24 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Helen napisał(a)


Renia, jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności wybierania miejsc i roślin w promocji naprawdę i dobrze na tym wychodzisz


Hahahaha
Po prostu zawsze zaczynam od działu przeceny
A jak jakaś roslinka ma potencjał a jest nie pierwszej świeżości to pytam, czy mogą ją przecenić. Tak było wczoraj z jaśminowcem, dostałam rabat 30%.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 08:25, 24 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
galgAsia napisał(a)
Helen, która szkółka Cię tak skasowała? Tak jak napisałam, wielkość sadzonki w tym roku lepsza nie będzie, nie ma szans, ale nie można kasować za 2 źdźbłą trawy jak za całą kępę. Dla mnie to jest przeginka...

Właśnie ta
Chyba masz rację, że nie ma się co nastawiać na inną jakość, wszystko urośnie, tylko te ceny, ehhh...
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 08:27, 24 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kokesz napisał(a)


Hahahaha
Po prostu zawsze zaczynam od działu przeceny
A jak jakaś roslinka ma potencjał a jest nie pierwszej świeżości to pytam, czy mogą ją przecenić. Tak było wczoraj z jaśminowcem, dostałam rabat 30%.

Ja zawsze tak zaczynam w szwedzkim sklepie z wyposażeniem wnętrz. Często coś tam fajnego leży, zwłaszcza w środku tygodnia, weekendy są okropnie przeludnione.
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 08:32, 24 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ale skąd ta cena? oni mają hakonki po 16,50...

No to moja, którą pokazywałam parę tyg. temu, miała jednak więcej pędów. Nie nadążają z produkcją. Pewnie każdą "matkę" dzielą na maxa, ile tylko można, żeby mieć jak najwięcej sadzonek. Nic, trzeba przetrwać ten sezon, wystartować z zakupami na wiosnę. Tak mówię, a sama czekam na przesyłkę , ale zamówienie składałam w minioną sobotę, a dostać mam w ten piątek, więc mniej niż tydzień. Zobaczymy, co znajdę w paczce...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 08:48, 24 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
O dżizas, Helen, obejrzałam Twoje nowe hakonki i cena mnie zaszokowała...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 09:15, 24 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
galgAsia napisał(a)
Ale skąd ta cena? oni mają hakonki po 16,50...

No to moja, którą pokazywałam parę tyg. temu, miała jednak więcej pędów. Nie nadążają z produkcją. Pewnie każdą "matkę" dzielą na maxa, ile tylko można, żeby mieć jak najwięcej sadzonek. Nic, trzeba przetrwać ten sezon, wystartować z zakupami na wiosnę. Tak mówię, a sama czekam na przesyłkę , ale zamówienie składałam w minioną sobotę, a dostać mam w ten piątek, więc mniej niż tydzień. Zobaczymy, co znajdę w paczce...

Tak, ale doliczylam tez koszt przesyłki, który u nich jest wyjątkowo wysoki napisałam do nich maila, ciekawe czy w ogóle odpiszą.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 09:17, 24 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
mrokasia napisał(a)
O dżizas, Helen, obejrzałam Twoje nowe hakonki i cena mnie zaszokowała...

Szkoda kasy, takie sadzonki mogłam sobie zrobić z moich ubiegłorocznych zakupów hakonkowych
____________________
Helen - Hortensjowo
AsiaK_Z 10:49, 24 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Helen, a w Podrzewiu patrzyłaś? Albo w Juce? Pan Trawka nie wiem czy jeszcze działa ...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Wiolka5_7 11:00, 24 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20637
To jakiś żart z tą hakonką za taką kasę takie nic ,wrr :/ ja bym reklamowała...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies