Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 21:25, 21 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Agatorek napisał(a)


Haha, też nie farbuję profesjonalnie, zawsze coś ominę i jak wiatr zawieje, to widać jasne miejsca . Przestałam się tym przejmować.
Tak jak piszesz, fryzjer kosztuje, ja mam dość gęste włosy i samo farbowanie odrostów to ponad 200 zl.

Ładne przebisniegi, super wyglądają w takiej masie


Ja nie umiem inaczej, muszę mieć pofarbowane, źle się czuję inaczej

Przebiśniegi dziękują, chyba je trochę rozmnożę w ogrodzie
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:25, 21 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
olciamanolcia napisał(a)


Tak ja❤️. Czekam niecierpliwie ( na seslerie oczywiście -suchelce mam )

Pisz na priv
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:27, 21 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
antracyt napisał(a)

Pięknoty
Wydaje mi się, że jedną mikro siewkę w tym kolorze dostałam od Ciebie 2 lata temu. Wśród kwitnących na różowo, jest mała sadzonka o pąkach w takim maślanym kolorze. Czekam na nią z niecierpliwością

Dokładnie, on jest taki bardziej maślany niż biały. Fajnie, że Ci się trafił, oby jak najszybciej się rozrósł
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 23:53, 21 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
I jest wiosna u Helen - cudna, inaczej być nie może
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Dorii 23:44, 23 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Helen napisał(a)
I wszędzie u mnie mnóstwo pociętych suchelców, które pozostawiam na ziemi, za chwilę się rozłożą

Jeszcze nie wiem kiedy, ale będę wykopywać seslerie jesienne. Czy ktoś jest chętny na sadzonki do dalszego podziału?

Jeśli jeszcze aktualne i wysyłasz paczkomatem/kurierem to ja chętnie przygarnę. Niestety osobiście nie dam rady, trochę daleko jednak na taką jednodniową eskapadę dla mnie. I chyba mi brak odwagi by samodzielnie za kółkiem wybrać się w zupełnie nieznany teren.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 23:49, 23 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Łany przebiśniegów piękne, puki co się nie dorobiłam to chociaż u innych popodziwiam. Kiedyś nawet kupiłam ale okazało się że to co innego a może przebiśniegi też kupiłam ale nic z nich nie wyrosło.

Przylaszczki przecudne, ten kolor jest niesamowity. Jutro idę moich szukać. Jak ostatnio szukałam to jeszcze nic nie było. Mam nadzieję że nie zniknęły.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 08:10, 24 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen, przylaszczki uwielbiam U mnie powoli przekwitają, ciepło się zrobiło.
A spotkałaś gdzieś może przylaszczki o pełnych kwiatach? jestem bardzo ciekawa, czy są grzechu warte...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
LIDKA 20:23, 24 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7031
A ja marze o przebiśniegach. W mojej mieścinie przy starej kamienicy jest ich caly ogród pod starymi drzewami.
Jutro bede w pobliżu to może fote cyknę.

Jak beda cebulki na jesieni to posadze sobie.

Sabinka co tam działasz? Dawno zdjęć nie było.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Helen 15:08, 25 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Magara napisał(a)
I jest wiosna u Helen - cudna, inaczej być nie może

Dzięki
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 15:09, 25 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Dorii napisał(a)

Jeśli jeszcze aktualne i wysyłasz paczkomatem/kurierem to ja chętnie przygarnę. Niestety osobiście nie dam rady, trochę daleko jednak na taką jednodniową eskapadę dla mnie. I chyba mi brak odwagi by samodzielnie za kółkiem wybrać się w zupełnie nieznany teren.

Dorii, pisz na priv, co chcesz
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies