Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

galgAsia 18:00, 27 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiecie co, to mój to jest chyba nienormalny - pomaga, jak poproszę ( nie, sam z siebie to niekoniecznie ), podoba mu się to, co wymyślę, kupił mi nawet kredki, żeby projekty były kolorowe... No cud, nie facet!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
basia3012 22:44, 27 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Helen, zajrzyj do mnie na sekundę. Zamieściłam zdjęcia tych cisów Fastigiata. Ale z dzisiejszego dnia tylko. Myślę, że na początkowych stronach mojego wątku są zdjęcia z przed dwóch lat.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Nowa12 22:03, 28 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale ci zazdroszczę wizyty u Danusi. Dla mnie to trochę za daleko ale chyba bym nie chciała stamtąd wracać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Helen 10:38, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Toszka napisał(a)
Robusta jest długo bardziej strzelista niż "zwykła" Fastigiata. Mam obie formy i na twoje potrzeby bierz Robustę...będzie jak znalazł

Wybieraj albo z jednym wyraźnym pniem od dołu, albo od razu mocno rozkrzewione u nasady. Jakich byś nie wybrała, to chodzi o to by podstawa była taka sama u wszystkich. To zagwarantuje jednolity pokrój.

Toszko, dziękuję za wskazówki
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:41, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
MartaCho napisał(a)


Helen, jak ja Cię dobrze rozumiem i łączę się w bólu- mam dokładnie to samo. Zaczęłam działać wreszcie z rabatami sama, tzn. ze wsparciem Ogrodowiczek oczywiście, ale już wiem, że jak tylko cokolwiek posadzę, to będzie krytyka, że beznadziejnie.
Więc nie przejmuj się, rób swoje, będzie pięknie!

Marta, dzięki za wsparcie
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:42, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Anda napisał(a)
Piękne zdjęcia zrobiłaś w Danusiowej Anglii

Co do eMa, łączę się w bólu. Rozumiem Cię doskonale

Ewa, do jakości Twoich zdjęć to mi daleko, ale bardzo dziękuję za komplement

____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:43, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
galgAsia napisał(a)
Wiecie co, to mój to jest chyba nienormalny - pomaga, jak poproszę ( nie, sam z siebie to niekoniecznie ), podoba mu się to, co wymyślę, kupił mi nawet kredki, żeby projekty były kolorowe... No cud, nie facet!

Asia, gdzie takiego znalazłaś? Może podpowiem córce gdzie ma szukać
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:44, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
basia3012 napisał(a)
Helen, zajrzyj do mnie na sekundę. Zamieściłam zdjęcia tych cisów Fastigiata. Ale z dzisiejszego dnia tylko. Myślę, że na początkowych stronach mojego wątku są zdjęcia z przed dwóch lat.
Pozdrawiam.

Dziękuję, już byłam
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:47, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Nowa12 napisał(a)
Ale ci zazdroszczę wizyty u Danusi. Dla mnie to trochę za daleko ale chyba bym nie chciała stamtąd wracać .

Agata, nooo fajnie zobaczyć ogród z bliska i porozmawiać z właścicielami.
Może mi się uda jeszcze tam zajrzeć przy kolejnych dniach otwartych (moja szwagierka kupiła sobie dom ok. 20 km od ogrodu Danusi). Zawsze mam nocleg w pobliżu.
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 10:55, 29 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

Asia, gdzie takiego znalazłaś? Może podpowiem córce gdzie ma szukać


Kurcze, obawiam się, że to unikatowy egzemplarz, edycja limitowana Patrzę dookoła i cieszę się, że nie muszę szukać...


Helen napisał(a)

Agata, nooo fajnie zobaczyć ogród z bliska i porozmawiać z właścicielami.
Może mi się uda jeszcze tam zajrzeć przy kolejnych dniach otwartych (moja szwagierka kupiła sobie dom ok. 20 km od ogrodu Danusi). Zawsze mam nocleg w pobliżu.


Ale miejscówka! to w każdej porze roku możesz rodzinkę odwiedzać i Danusię
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies