Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 17:08, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Anda napisał(a)
Inny klon ale takie wyprowadzenie Twojego byłoby super

https://pin.it/gesmmdyvjgbfbj

Tak mi się marzy. Będę chciała właśnie tak
Czyli raczej cieniutki szpaler cisów z tylu. Najcieńszy jaki się da.
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 17:20, 22 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Helen napisał(a)

Iwonka, bo tam docelowo bardzo mało miejsca będzie. Taki prawie kwadrat o boku chyba max 4 m. I kwietnik zajmuje 1 m2. Więc miejsca mało.
A co miałabyś na myśli pisząc o drzewie?
To jest front... i ulica z tego co widzę za ogrodzeniem. Nie masz potrzeby na minimalne odgrodzenie od tego?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 17:30, 22 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Helen napisał(a)

Tak mi się marzy. Będę chciała właśnie tak
Czyli raczej cieniutki szpaler cisów z tylu. Najcieńszy jaki się da.


Tak, cieniutki Ale Jordan aż taki szeroki nie będzie. On należy do tych troszkę węższych klonów.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 21:52, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
inka74 napisał(a)
To jest front... i ulica z tego co widzę za ogrodzeniem. Nie masz potrzeby na minimalne odgrodzenie od tego?

Ja potrzebę mam, ale eM zupełnie nie. On chce mieć otwarte przestrzenie.
I na każdym kroku pod górkę... Już mi się nie chce kłócić, wolę działać po swojemu na rabatach, byleby w to już nie ingerował. I tak często krzywo patrzy na to co robię Zwłaszcza gdy robię tetrisy
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:59, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Anda napisał(a)


Tak, cieniutki Ale Jordan aż taki szeroki nie będzie. On należy do tych troszkę węższych klonów.

Niestety w najbliższej szkółce są dostępne tylko takie cisy:
- Hicksii
- Hilli
- Fastigiata Robusta
- Fastigiata.

Nie ma baccaty. Może wezmę Fastigiatę i posadzę co 40 cm?
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 22:05, 22 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Szkoda. Jeśli kolumna to Fastigiata Robusta. Jest jeszcze węższa, kompaktowa niż Fastigiata.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 22:14, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Anda napisał(a)
Szkoda. Jeśli kolumna to Fastigiata Robusta. Jest jeszcze węższa, kompaktowa niż Fastigiata.

Ok, dziękuję
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 11:59, 25 sie 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Witaj Helen
Napisz na priv skąd dokładnie jesteś, to podałabym Ci gdzie kupiłam swoje baccaty. Może akurat z tego rejonu Wlkp.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 19:11, 25 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Kokesz napisał(a)
Witaj Helen
Napisz na priv skąd dokładnie jesteś, to podałabym Ci gdzie kupiłam swoje baccaty. Może akurat z tego rejonu Wlkp.

Cześć Renia, już piszę na priv.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:51, 26 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Udało mi się dotrzeć w poprzednią sobotę do Ogrodu Danusi na drzwi otwarte. Warto, cuda tam można podejrzeć. Wrzucam kilka zdjęć, część wrzuciłam już do wątku Szefowej. Kolejność przypadkowa.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies