Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Gosialuk 11:04, 30 lis 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Może trzeba spróbować. Do bloku możesz w każdej chwili wrócić.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sierotka 11:05, 30 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Elu moi znajomi mają dom za miastem i ogrzewają parter i piętro kozą i bardzo sobie chwalą my też kupujemy teraz są piękne i wydajne m9ze to jakieś rozwiązanie byłoby ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 11:10, 30 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Gosiu sorki ze się wtracam my też tzn ja będę mieszkać w domku moim na wsi do miasta ok 20 km jak zapragnę tego zgiełku to 15 min i jestem ,ale poranki rosa ,wschody słońca śpiewy ptaków , głosy zwierząt ,wieczorne zachody slonca są bezcenne zawsze towarzyszył nam pośpiech etc teraz ja juz nic nie muszę mogę upajać się przyrodą i zauwazylam, że ma zbawienny wpływ na zdrowie moje
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
deszczowymaj 11:14, 30 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Elu ja po 10latach mieszkania (wynajmowania)w bloku doskonale Cię rozumiem (wcześniej mieszkałam w domku)
Myślę,że to nie jest tak,że nie wiesz gdzie jest Twój prawdziwy dom ..bo zapewne jest nim ten uroczy domek na wsi
Tylko mieszkając w bloku,człowiek w pewnym sensie przyzwyczaja się do (wygód) nie musi latać do pieca wszystko ma pod ręką,sklepy,szkołe,aptekę,pocztę itd..
i może nawet nie dopuszczamy do siebie tej myśli,bo przecież zawsze marzyliśmy o tym aby mieszkać właśnie w tym uroczym swojskim domku na wsi
..a gdy marzenia stają się faktem zaczynamy się zastanawiać czy aby na pewno tego chcemy

Ja wypowiem się za siebie..Tak chcę i mimo tego,że przyzwyczaiłam się do mieszkania w bloku..wolę mieszkać w starym domku na wsi z własnym ogrodem..do tego też trzeba się przyzwyczaić
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
ElaS 12:13, 30 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
sierotka napisał(a)
Witaj Elu moi znajomi mają dom za miastem i ogrzewają parter i piętro kozą i bardzo sobie chwalą my też kupujemy teraz są piękne i wydajne m9ze to jakieś rozwiązanie byłoby ?

Mam 3 pokoje po 20 m.kw. plus kuchnia i łazienka. W pokojach mam takie piece.

One są bardzo dobre. Szybko się w nich rozpala, dobrze grzeją.
Ale to noszenie drewna, ciągle pilnowanie męczy. Na dogrzewanie tak, na systematyczne grzanie raczej nie.

Mąż na ganku zrobił nawet specjalną skrzynię na drewno.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:16, 30 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gosialuk napisał(a)
Może trzeba spróbować. Do bloku możesz w każdej chwili wrócić.

No właśnie - spróbować. Ja się boję tej próby
____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:22, 30 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
sierotka napisał(a)
Gosiu sorki ze się wtracam my też tzn ja będę mieszkać w domku moim na wsi do miasta ok 20 km jak zapragnę tego zgiełku to 15 min i jestem ,ale poranki rosa ,wschody słońca śpiewy ptaków , głosy zwierząt ,wieczorne zachody slonca są bezcenne zawsze towarzyszył nam pośpiech etc teraz ja juz nic nie muszę mogę upajać się przyrodą i zauwazylam, że ma zbawienny wpływ na zdrowie moje

Tak Bogusiu, to wszystko, co napisałaś jest ważne, zmienia podejście do życia.
Ja do miasta mam 35/40 minut jazdy autem. Miasto mnie męczy. Zresztą, kojarzy mi się ze zgiełkiem, pracą, zaganianiem. Pragnęłam ciszy i spokoju, który jest na wsi.
A teraz jakoś, to wszystko mnie zaczęło przytłaczać. Wpływ ma też sytuacja z moim ojcem. Mój stan psychiczny. Chyba potrzebuję czasu.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:23, 30 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
deszczowymaj napisał(a)


..a gdy marzenia stają się faktem zaczynamy się zastanawiać czy aby na pewno tego chcemy

No i ja jestem właśnie w tym miejscu.
____________________
Malwowy ogród
sierotka 16:56, 30 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Elu Ty tego chcesz spokoju i oddechu i warto za tym iść masz super piecyki a drewienko coraz bliżej nich super
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Dorota123 15:05, 01 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Przeleciałam przez wątek jak burza i wpadł mi w oko stolik ogrodnika. Też bym taki chciała. Relacje z święta kwiatów i wypadu listopadowego zobaczyłam, lubię takie relacje. Zanim zadołujesz donice owiń je wcześniej folią to się nie zabrudzą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies