Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

BASIA8 09:15, 31 sty 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Karolinko
Zaglądam do Ciebie kilka razy dziennie co by nie powiedzieć kilkanaście razy dziennie podziwiam Cię całym sercem trzymam kciuki w ukryciu
Jestem pełna podziwu są momenty że szczęka mi opada na myśl jaka Ty jesteś zaradna chylę czoła i trzymam kciuki
Wątek od dawna dodany do ulubionych - będę zaglądała
Mam bardzo ładne paprocie w ogrodzie, jeśli chcesz mogę Ci wiosna przesłać - te które rosną w miejscu mokrym mają około 1.20 a te które rosną pod drzewami w cieniu są dużo mniejsze tak około 60cm.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 09:16, 31 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia mi kuchnię robi pracownik ojca, po kosztach... więc tutaj różnica. Zobaczymy jak będzie z szafami. Póki co będę regały kupować do kotłowni i do spiżarni na duperele.

Mirka nie byłam na budowie od prawie 2 tygodni, chora byłam. A teraz wszystko jest w folii. Płytki wszystkie leżą. Następne zdjęcia będą już z prawie wykończonych pomieszczeń. Mam nadzieję. Póki co powoli się pakuję...

Basia
paprocie bardzo chętnie! Mam sporo cienia, paprocie kocham, mam nadzieję na tej glinie będą rosły? Zmęczona jestem tym ciągłym dawaniem rady. Chętnie bym odpoczęła. No ale jeszcze trochę wytrzymam. Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 09:21, 31 sty 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Wierzę Ci że jesteś bardzo zmęczona, i masz powoli dość wszystkiego. Dużo za dużo masz na swojej głowie. Ogarniasz rzeczy którymi w rodzinach dwie lub trzy osoby się zajmują. Niestety tak czasem jest.
Paprocie prześlę wiosna jak tylko pogoda będzie ogrodowa. Myślę że dadzą radę.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 09:34, 31 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję!
____________________
Mój nowy ogródek
antracyt 10:13, 31 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
popcorn napisał(a)

Zmęczona jestem tym ciągłym dawaniem rady. Chętnie bym odpoczęła. No ale jeszcze trochę wytrzymam.


Już za chwilę zapomnisz o tym zmęczeniu, będzie tylko satysfakcja a wiosna pomoże w regeneracji ciała i umysłu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
popcorn 10:28, 31 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie mogę się doczekać Dogrywanie tego całego bałaganu... ludzie obiecujących jedno robiący drugie... i do tego muszę siedzieć na tyłku bo młoda ma nową szkołę więc nie mogę śmignąć nigdzie nawet na parę dni przed lipcem... mam serdecznie dosyć. Do tego boję się że jednak coś pierdyknie i mocno skomplikuje całą operację... stracha mam. Zmęczonego stracha. Heh.
____________________
Mój nowy ogródek
antracyt 10:44, 31 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
Strach też bywa potrzebny, mobilizuje do działania.
Od wiosny zaczniesz grzebać w ogrodzie, to prawie jak śmignięcie gdzieś
Będzie dobrze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
popcorn 12:20, 31 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki. Na to liczę. Już za chwileczkę, już za momencik...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:46, 31 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moja kuchnia póki co haha


____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 18:14, 31 sty 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2262
Piękna będzie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies