Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 09:01, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
buuuu

tak, zrobię, dzięki Danusiu!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Agania 09:19, 08 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To ja sobie zrobię sadzonki zielne z Amistat i do szklarnii tylko, że moja nieogrzewana i czy nie będzie dla nich za zimno?
Nie chcę już nic sadzić, przygotowuję się do zimy.

W sumie to kiedy się do mnie wybierzesz Karola?
Ja już tylko weekendy mam wolne, zapraszam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 09:27, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
W weekend mam Jolę teraz, może wpadniemy na chwilę??? Odezwę się? Jesteś?

Ja jeszcze szklarni nie mam, ale może na parapecie przeżyją?

I szykuję się na rewolucje, zamoówiłam mnóstwo lawendy, więc sadzić jeszcze będę

pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mgduska 10:53, 08 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A moja Amistad przezimowała! I powiem Wam, że nowe, które kupiłam w tym roku to kurduple nie większe niż metr, a te zeszłoroczne mają 2,5
Ale nie ma się co podpalać, rosną w bardzo specyficznym miejscu, od południowej strony, przy ścianie domu i za schodami, które chronią je przed wiatrem. Tym niemniej jakaś szansa jest
____________________
Sałatka pokrzywowa
popcorn 11:29, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dobrze wiedzieć Dzięki, Magda!

Szałwia wyrosła na 2,5 metra? Tego nie przewidziałam buahahahaa
____________________
Mój nowy ogródek
Agania 13:20, 08 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
popcorn napisał(a)
W weekend mam Jolę teraz, może wpadniemy na chwilę??? Odezwę się? Jesteś?

Ja jeszcze szklarni nie mam, ale może na parapecie przeżyją?

I szykuję się na rewolucje, zamoówiłam mnóstwo lawendy, więc sadzić jeszcze będę

pozdrawiam!!!

Jasne, że jestem, zapraszam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:22, 08 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mgduska napisał(a)
A moja Amistad przezimowała! I powiem Wam, że nowe, które kupiłam w tym roku to kurduple nie większe niż metr, a te zeszłoroczne mają 2,5
Ale nie ma się co podpalać, rosną w bardzo specyficznym miejscu, od południowej strony, przy ścianie domu i za schodami, które chronią je przed wiatrem. Tym niemniej jakaś szansa jest

Moje tegoroczne tez takie były, przy opasce domu byliny dobrze zimują
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 14:50, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Super cieszę się dam znać jak pogadam co Jola chce robić, buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Gocha 15:01, 08 wrz 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gardenarium napisał(a)


Nie przezimuje, to samo co Amistad. Rób sadzonki zielne teraz i przechowaj jak masz gdzie (w świetle jasnym). Nie warto się bawić, kilka sobie kup znowu w nast. sezonie.


U mnie po tej zimie wybiła mi Amistat a była zostawiona w donicy plastikowej na zewnątrz przez całą zimę i niczym nie chroniona. Ja myślałam że po prostu to wyrzucę z donicy wiosną. A tu taka niespodzianka że odbiły mi 2 sztuki. Ale w tym roku spróbuję sadzonki zielne przetrzymać w domu, chociaz w tamtym roku nie udało mi sie to więc nie wiem jak będzie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
popcorn 15:45, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajnie wiedzieć Dzięki Gosia!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies