Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

deszczowymaj 17:32, 27 gru 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Karolcia zaglądam Macham Pozdrawiam

Cmokiiiiii
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 11:59, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć Asia

Mam tydzień wolnego i zastanawiam się co ja zrobię z całym tym wolnym czasem zwłaszcza że w ogrodzie nie bardzo jest co robić.
Zebrałam dwa wiaderka chwastów, kury się cieszą, mają trochę zielska i w czym drapać...

Procz twgo chyba skończę zaległe książki i to tyle?

Heh

Miłego!
____________________
Mój nowy ogródek
nyna76 14:48, 28 gru 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Oj, bidulka .... Ale rozumiem. Aktywnego bezczynność dobija.


Buźka.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
popcorn 18:35, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie za bardzo umiem odpoczywać. W domu pracuję. Home office. Jeśli nie to, to skręcałam szafki. Miałam tydzień wolnego w kwietniu, zasuwaliśmy w ogrodzie. Teraz mam książki,zabieranie kurom jajek i wyprowadzanie psa

Na urlopie zwiedzam, poznaję nowe miejsca i obce kultury.
Mam nadzieję że następnym razem właśnie to będę robić.

Dziś sobie myślę że powinnam coś robić. Czegoś się uczyć chociaż. Produkować jakąś wartość dodaną. W pracy tej dodatkowej zarobię w tym miesiącu 1/3 mniej bo mnie nie ma 1/4 czasu a okres świąteczny jest dodatkowo płatny.
Urlop żeby wypocząć, wyspać się, a póki co myślę o tym wszystkim.
____________________
Mój nowy ogródek
kasiek 19:52, 28 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rozumie Cię doskonale, też mam takie przemyślenia... Zwolniłam i nie mogę się przyzwyczaić do tego wolniejszego tempa... Musimy się spotkać, może uda nam się zaplanować jakiś wypad Teraz mam sajgon że ledwie łapie zakręt, ale od lutego, marca mogłybyśmy gdzieś wyskoczyć
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
BASIA8 10:05, 29 gru 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karolcia najlepszego na Nowy Rok dużżżżżżżo zdrówka Kochana Ja jakoś na święta wyleciałam z ogrodowiska. Teraz nadrabiam i oczywiście podczytuję. Mnie też bardzo podoba się połączenie derenia,trawy i ciemiernika - super razem się prezentują.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
greg66 11:24, 29 gru 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Karolina

Niech zaradny anioł strzeże was za dnia
I dorodne dziatki radość wniosą swą
Niech się często u was śpiewa
W oknie kwitnie żart
Gdy będziecie sadzić drzewa
Niech urosną w sad...
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
popcorn 11:48, 29 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Najlepszego Wam!!!

Nie mogę się doczekać wyjazdów, znowu... Heh

Pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 16:59, 29 gru 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
popcorn napisał(a)
Najlepszego Wam!!!

Nie mogę się doczekać wyjazdów, znowu... Heh

Pozdrawiam!!!


Karola podobno u Czechów wyciągi działają blisko Ciebie chyba albo Szwajcaria nie wymagają testów.

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok i udanych wyjazdów już bez problemów.
Buziaki
popcorn 15:09, 30 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Czechy chyba wymagają testów, a przynajmniej Słowacja. Na Słowację mam blisko, do Czech daleko nie jest ale na jeden dzień raczej się nie jeździ. Czekam cierpliwie. Aż Malezja i Indonezja się otworzy, tam mam plan jechać następnym razem

Teraz może byśmy gdzieś skoczyli na tydzień ale po powrocie trzebaby na kwarantannie w domu zostać... Zero zakupów czy czegoś i odwiedziny od policjantów, chyba nie mam ochoty.
Szwajcaria w planie, jak tanie loty wrócą, Bazylea za 80 zł samolotem z Krakowa Ryanair kilka razy w tygodniu. Świat należy do cierpliwych

Póki co trzeba chyba czytać, piec, patrzeć przez okno na świat i tyle. Liczę że świat wróci do normalności...

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies