Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

sylwia_slomc... 15:02, 07 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
No Hej
Od poczatku poczytałam. zalanie drogi widziałam współczuję perturbacji kolejnych budowlanych. Doniczek do oddania mam multum, i pomidorami z inspektu jeszcze sie moge podzielić jakby co( sadzonkami )A tydzień temu je przerywałam i cała ducka poszła na kompost
Tylko musiałabyś podjechać po to....nie wiem czy Ci sie opłaci, ale z drugiej strony wszystko teraz kwitnie i roslinami mogę się podzielić przy okazji
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
yolka 18:20, 07 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jak się zepną dadzą radę, oby pogoda dopisała
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
justa35 22:31, 07 cze 2019

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Jakże nie zazdroszczę walki o swoje.. szkoda zmarnowanego czasu... ale prawdą jest, ze jak by zebrali d..ę w troki to dadzą radę. zapowiadają w miarę ładną pogodę. I podziwiam, i to bardzo za brnięcie do celu, nawet jeśli ktoś, coś stawia nam przeszkody. Trzymam kciuki za satysfakcjonujące rozwiązanie sprawy.
popcorn 10:11, 09 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fundamenty nie ruszone. Bu.







____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 21:03, 09 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zbiory już masz
A z tymi fundamentami to może się sprężą a potem już pójdzie i będziesz mieć ten deweloperski stan o czasie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 21:18, 09 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cośtam już rośnie na działce, ale najlepiej rosną chwasty. Nie pieliłam bo mega gorąco i w głowie mi się kręciło w słabej formie byłam wczoraj więc z pielenia nici. Może w tygodniu po pracy któregoś dnia ale ma być po 31 stopni cały tydzień hmmm

Bartek nie tknął budowy przez cały tydzień, smutno mi.
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 21:31, 09 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Jaszczurki masz, ale fajnie
Nie zazdroszkę kłopotów budowlanych, ciagle klody pod nogi, ale Ty silna Baba jesteś wytrzymasz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 22:24, 09 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie bardzo mam wyjście. Za to zamierzam poszukać sobie ekip do ogrodzenia, płytek i kostki brukowej osobno, bo jak mam na tego Bartka czekać to nigdy się nie wprowadzimy. Ech.

Pewnie że dam rade, mamy gdzie mieszkać, z tym że to miało być szybko, już, a idzie masakrycznie wolno i po prostu się martwię. Ech.

Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:33, 10 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bartek ma wyłączony telefon. Świetnie. Nie wiem co mam o tym myśleć, znaczy ktoś go ściga. Znaczy domu mi nie zbuduje??? Hmmmmmm masakra. Serio.
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 15:47, 10 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Bartek ma wyłączony telefon. Świetnie. Nie wiem co mam o tym myśleć, znaczy ktoś go ściga. Znaczy domu mi nie zbuduje??? Hmmmmmm masakra. Serio.


Jakbym cofnęła się w czasie... wiem jak to telepie człowiekiem..
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies