Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Dominika11 13:45, 07 lis 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MartaCho napisał(a)
Gracki chyba nie Gracki, bo kwitną jak szalone

ta trawa jest pasiasta czy ja slepa już źle widzę - bo jeżeli jest pasiasta to nie jest gracek
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
MartaCho 16:35, 07 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Dominika11 napisał(a)
ta trawa jest pasiasta czy ja slepa już źle widzę - bo jeżeli jest pasiasta to nie jest gracek


Nie, nie. To światło tak pada przez ogrodzenie- nie jest pasiasta.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 16:38, 07 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
DariaB napisał(a)
Marta mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś Klony już chwaliłam, cudowne są. Perukowiec to wbrew pozorom kawał krzaczora jest. Ja też już przebieram nóżkami na obserwacje ptaszków


Dzięki Daria! Jest lepiej, ale cały czas kaszlę- nie mogę się tego kaszlu pozbyć. Poza tym Ok.
Ptaszki są przeurocze! Mama już zaczęła im trochę sypać ziarenek do karmnika, więc u nas już jest ruch
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Magleska 16:53, 07 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Moje pseudo gracki też kwitną śliczne są
zdrówka życzę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 22:39, 09 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
MartaCho napisał(a)


Dzięki Daria! Jest lepiej, ale cały czas kaszlę- nie mogę się tego kaszlu pozbyć. Poza tym Ok.
Ptaszki są przeurocze! Mama już zaczęła im trochę sypać ziarenek do karmnika, więc u nas już jest ruch


Ja tak miałam po covidzie, dłuuuuugi czas miałam kaszel po ustąpieniu innych objawów. Pomógł mi syrop z młodych pędów sosny z miodem i spirytusem (moja mama robi takie cuda ).

Trzymaj się
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 07:38, 10 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Dzięki Dziewczyny!
Dziś czwartek, a jakby już piątek Miłego dnia wszystkim!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Martka 12:52, 10 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Martuś, czytam, że Ty też zdrowiejesz. Łączę się i też robię wszystko, co w mojej mocy Dużo zdrówka!
Red Sunset - ależ spektakl u Ciebie i u Ajki.
Jako że przymusowo siedzę w domu, obserwuję już ptactwo przylatujące do karmnika, ruch jest wzmożony. Sierpówki kłócą się właśnie ze sroką, ale dwie na jedną dały radę. Niecierpliwe sikorki przegoniły sierpówki, sroka nr 1 przegoniła srokę nr 2 czatując w kolejce do karmnika na trawniku. I tak wciąż coś się dzieje, niesamowity spektakl.

Ajka, miałam obawy, ale po pierwszym sezonie nie wyobrażam sobie nie mieć tej radości w ogrodzie. Pewnego dnia wstałam o 6 rano i kupiłam karmnik i budkę lęgową, po dwóch dniach już był montaż
Rojodziejowa 13:08, 10 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Kurczę, pokazywałyście te karmniki? Bo chyba przegapiłam. Jakie najlepiej kupić?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 14:01, 10 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Martka napisał(a)
Martuś, czytam, że Ty też zdrowiejesz. Łączę się i też robię wszystko, co w mojej mocy Dużo zdrówka!
Red Sunset - ależ spektakl u Ciebie i u Ajki.
Jako że przymusowo siedzę w domu, obserwuję już ptactwo przylatujące do karmnika, ruch jest wzmożony. Sierpówki kłócą się właśnie ze sroką, ale dwie na jedną dały radę. Niecierpliwe sikorki przegoniły sierpówki, sroka nr 1 przegoniła srokę nr 2 czatując w kolejce do karmnika na trawniku. I tak wciąż coś się dzieje, niesamowity spektakl.

Ajka, miałam obawy, ale po pierwszym sezonie nie wyobrażam sobie nie mieć tej radości w ogrodzie. Pewnego dnia wstałam o 6 rano i kupiłam karmnik i budkę lęgową, po dwóch dniach już był montaż


Dzięki Martuś! Tobie też szybkiego powrotu do zdrowia życzę! Uważaj na siebie!
I potwierdzam, to co piszesz o ptaszkach- są niesamowite! Mnie fascynuje, jak przylatuje cała ich gromada i nie pchają się wcale wszystkie na raz, tylko się wymieniają! I ile nowych ptaszków można poznać! Zielonego dzięcioła pierwszy raz właśnie u nas w ogródku widziałam- wcześniej nawet nie wiedziałam, że taki jest.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 14:06, 10 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Rojodziejowa napisał(a)
Kurczę, pokazywałyście te karmniki? Bo chyba przegapiłam. Jakie najlepiej kupić?


Asiu, nie pokazywałyśmy u nas tych karminków. Ja mam jakiś zwykły internetowy z a...o. Widziałam na IG, że Daria z wymarzonego ma bardzo fajny czerwony domek, chyba od Juli

Miałam kiedyś też taką przezroczystą kulę przyczepianą na przyssawkach do szyby okiennej- oglądanie ptaszków z takiego bliska było czymś, ale w zeszłym roku odpadła pod ciężarem któregoś ptaszka, więc jednak jej nie polecam.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies