Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

MartaCho 09:35, 15 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Martka napisał(a)
Ja już sypnęłam. Zauważyłam, że jak jest mokro i przez cały dzień pada, to następnego dnia jest parcie na karmnik ponieważ siedzę w domu, mam wreszcie czas poobserwować. Ajka, dobra decyzja! Będziesz zachwycona.


Martuś, jak zdrówko? Mam nadzieję, że już lepiej!
My się wybraliśmy na długi weekend na zażywanie jodu, zamiast wielickiego smogu i widzę, że jest lepiej. Probuję nadrobić wpisy na O., to zaś tyle zaległości ogrodowych przez ten weekend… niesamowite, jak dziewczyny migiem działacie!

____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agatorek 11:36, 15 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Fajny wyjazd , wdychaj ten jod, wdychaj
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
DariaB 11:39, 15 lis 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3060
MartaCho napisał(a)


Widziałam, jaki ruch u Ciebie w karmnikach na IG- super, że tak się wszystkim spodobały

Tak myślałam, że to TY ale pewności nie miałam aż do teraz
Dzisiaj znowu był ruch jak na autostradzie, kot leżał na blacie i sikorka przeleciała to chciał ją upolować, prawie mi kieliszek rozbił
Weekendu nad morzem zazdroszczę, ja nad Bałtykiem już lata nie byłam
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Martka 14:06, 15 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Martuś, inhalacji gratuluję, piękne widoki przy okazji u mnie lepiej, ciut lepiej wróciłam do świata i pcham wózek, ale ten ogrodniczy poczeka do wiosny.
Ptactwo wyjada jak wściekłe i nie wiem, o co chodzi. W zeszłym roku starczyło im na tydzień to, co w tym na jeden dzień
Rojodziejowa 18:49, 15 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Martka napisał(a)
Martuś, inhalacji gratuluję, piękne widoki przy okazji u mnie lepiej, ciut lepiej wróciłam do świata i pcham wózek, ale ten ogrodniczy poczeka do wiosny.
Ptactwo wyjada jak wściekłe i nie wiem, o co chodzi. W zeszłym roku starczyło im na tydzień to, co w tym na jeden dzień


Ptasim radiem poszło w eter, gdzie żarło darmowe
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 22:59, 15 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
MartaCho napisał(a)


Wiesz, u nas to raczej jako hobby dla mojej Mamy traktuję, nie jakieś głębsze przemyślenia i angielskie teorie. Widzę, ile jej to radości sprawia. A i ptaszęta szczęśliwe. Jak brakuje ziarenek, to robią taką awanturę, że wiadomo, że pora dosypać i tyle
Nasz pies z zainteresowaniem obserwuje ptaszki, ale dotąd nic nie upolowała. Natomiast zrezygnowałam z tych tłuszczowych kulek, bo raz wyciągałam z pyska razem z tą foliowo- drucianą siatką- jakby to połknęła mogłoby się dla niej źle skończyć.


Wcale się nie dziwię takiemu hobby Szczerze mówiąc to w zimie nie chce mi się rano z łóżka wstawać - główny karmnik mam akurat za oknem i mogłabym tak leżeć i się gapić godzinami
Z kul tłuszczowych folię zdejmuję. Mam do nich specjalny karmnik, wkładam do niego cztery kule, już bez osłonek Obiecuję sobie kolejny rok, że sama zacznę kule robić zamiast kupować, no ale czas, czas, czas...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
olciamanolcia 11:32, 16 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Martuś zdrowiej ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Martka 19:14, 16 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ja też już nie wieszam kulek w plastikowych siatkach, wyjmuję i wkładam do takiego "walca" z siatki metalowej. Kulki są o tyle dobre, że ptaki potrzebują też tłuszczu. Ale myślę, że tak czy owak ptaki muszą sobie radzić i nie można też przesadzać z tym dokarmianiem.

MartaCho 19:25, 16 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
To dobra metoda z tym wyciąganiem kul z osłonek wszelakich. I zgadzam się też, że nie ma co przesadzać, ale z umiarem- jesteśmy wszystkie zgodne, że warto.

Justyś,
zdrowieję, zdrowieję, dziękuję za życzenia. Po weekendzie nad morzem było wyraźnie lepiej. Dzisiaj w pracy znowu kaszel, bleee. Podejrzewam alergię na pracę, hahaha

Daria,
tak, to ja- dostępnymi kanałami Cię "śledzę"
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 12:32, 18 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Jak jestem w domu, to zazwyczaj jest ciemno, więc pokażę Wam dziś widok z okna w pracy! Bardzo go lubię w takiej białej odsłonie.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies