Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 13:45, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Jeżówka White Swan została moją ulubienicą różowe mniej mi się podobają, szczególnie te niskie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:12, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Wczoraj w końcu obcięłam lawendę, już porządnie przekwitła, ale nie miałam serca odbierać jej bąkom

Lawendowa dziewczyna jest z chorwackiej wyspy Hvar, skąd przywiozłam też lawendowy miód
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:19, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Lawendowy urodzaj
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 14:46, 14 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Powiało lawendą. Pachnące pamiątki i wspomnienia.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 15:20, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Basiu, będzie mi jeszcze długo pachniało, bo wycięłam wczoraj całe pudło lawendy Będę musiała ją jakoś zagospodarować..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
anna_g 19:13, 14 sie 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Uwielbiam lawendę. Wygląd i zapach. Kiedyś też przywiozłam lawendowy miód Jestem bardzo ciekawa jak będzie Ci smakował Lawendowa dziewczynka cudna.
Różowa rzeczka niecierpków w przedogródku mnie się podoba
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
KasiaLangier 20:59, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
anna_g napisał(a)
Uwielbiam lawendę. Wygląd i zapach. Kiedyś też przywiozłam lawendowy miód Jestem bardzo ciekawa jak będzie Ci smakował Lawendowa dziewczynka cudna.
Różowa rzeczka niecierpków w przedogródku mnie się podoba


Lawendowy miód przepojony jest zapachem wakacji, dlatego bardzo smakuje, jednak jako dodatek wolę zwykły miód Dla mnie rzeczka ma trochę zbyt intensywny kolor, ale już się do niej przyzwyczaiłam Pozdrawiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:28, 15 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zaczęłam dzisiaj WIELKIE przesadzanie i ..końca nie widać Przesadziłam parzydła leśne i serduszki, ale moje rabatki wymagają generalnych porządków.
Zaczął się czas traw i zrobiłam już jesienne kompozycje w donicach
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
paradas 07:19, 16 sie 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale stoisko! Ach pamiętam ten zapach i widok
Też przywiozłem z Chorwacji lawendowy miód, skusiłem się na słoiczek od Pana z "targu". Później okazało się że miód jest z dziwnymi dodatkami, syropy glukozowofruktozowe itp, a miód z samą lawendą mogę kupić większy a po tej samej cenie w Kauflandzie obok miejsca gdzie nocowaliśmy.
No nic, mam nauczkę na przyszłość.
Piękne widoki z Słowenii, zwłaszcza te jedno ze mgłą
KasiaLangier 19:44, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
paradas napisał(a)
Ale stoisko! Ach pamiętam ten zapach i widok
Też przywiozłem z Chorwacji lawendowy miód, skusiłem się na słoiczek od Pana z "targu". Później okazało się że miód jest z dziwnymi dodatkami, syropy glukozowofruktozowe itp, a miód z samą lawendą mogę kupić większy a po tej samej cenie w Kauflandzie obok miejsca gdzie nocowaliśmy.
No nic, mam nauczkę na przyszłość.
Piękne widoki z Słowenii, zwłaszcza te jedno ze mgłą


Damianie, myślę, że warto się nie zniechęcać. Chorwaci bywają różni, przestałam tam jeździć bo generalnie odczuwalny był trend, że turystów traktuje się jak "chodzące" bankomaty Mimo wszystko ciągnie mnie tam i gdy tylko nadarzyła się okazja, to wróciłam. Podróżując staram się zachować zasadę kupowania u miejscowych i ..najczęściej jest to bardzo miłe, tylko trzeba zadać sobie trochę trudu i nie kupować w miejscach turystycznych, nastawionych na szybki zysk. Na Hvar pojechaliśmy na drugi koniec wyspy, około 50 km, żeby kupić oliwę. Zakupy robiłam w takim miejscu

..rozmowy, degustacje miodów, wina..a teraz wspomnienia..tych zapachów
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies