Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

AnnaMS 21:09, 17 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Kasiu, piękne miałaś wakacje, fotki cudowne Ogródek piękny, śliczne hortensje, jeżówki i nawet te niecierpki choć dają po oczach, no i ostróżki różowe słodziaki jak malowane Ogród leśny ale jaki kolorowy
Oj i mnie czeka dużo pracy, dzisiaj optrzepałam i wyczyściłam sekatorem dwa jałowce, cyprysa i tuję, kszaczory po 2-4m wys. wszędzie kłuje mnie i gryzie ... po niedzieli przesadzanie różnych bylin
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
ElaS 23:03, 17 sie 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
KasiaLangier napisał(a)


Chorwaci bywają różni, przestałam tam jeździć bo generalnie odczuwalny był trend, że turystów traktuje się jak "chodzące" bankomaty Mimo wszystko ciągnie mnie tam i gdy tylko nadarzyła się okazja, to wróciłam. Podróżując staram się zachować zasadę kupowania u miejscowych i ..najczęściej jest to bardzo miłe, tylko trzeba zadać sobie trochę trudu i nie kupować w miejscach turystycznych, nastawionych na szybki zysk. Na Hvar pojechaliśmy na drugi koniec wyspy, około 50 km, żeby kupić oliwę. Zakupy robiłam w takim miejscu

..rozmowy, degustacje miodów, wina..a teraz wspomnienia..tych zapachów

Nie zakochałam się w Chorwacji. Dziwne, niby wszystko tam jest. No oprócz dobrego piwa. A nie, jest miejsce magiczne Plitwickie
____________________
Malwowy ogród
anna_g 23:10, 17 sie 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Rewelacyjne miejsce zakupów.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
KasiaLangier 10:04, 18 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AnnaMS napisał(a)
Witaj Kasiu, piękne miałaś wakacje, fotki cudowne Ogródek piękny, śliczne hortensje, jeżówki i nawet te niecierpki choć dają po oczach, no i ostróżki różowe słodziaki jak malowane Ogród leśny ale jaki kolorowy
Oj i mnie czeka dużo pracy, dzisiaj optrzepałam i wyczyściłam sekatorem dwa jałowce, cyprysa i tuję, kszaczory po 2-4m wys. wszędzie kłuje mnie i gryzie ... po niedzieli przesadzanie różnych bylin


Dziękuję Aniu za miłe słowa Lubie kolory i pewnie minie trochę czasu, zanim stonuje je w ogrodzie, a może wcale się tak nie stanie
Jałowców posadzonych przez poprzedniego właściciela się pozbyłam, strasznie nie lubiłam ich kłujących igieł..także współczuję. Jeszcze zostały mi do wydania dwa płożące, całkiem ładne, ale mam inne plany na tą rabatę. Na początku tygodnia ma padać, czas idealny na przesadzanie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 10:16, 18 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
ElaS napisał(a)

Nie zakochałam się w Chorwacji. Dziwne, niby wszystko tam jest. No oprócz dobrego piwa. A nie, jest miejsce magiczne Plitwickie


Moje serce Chorwacja skradła już pod koniec lat 90-tych i mimo zmian, które zaszły od tamtego czasu, jestem wierna tej pięknej krainie Oprócz czystych wód Adriatyku, gór, wysepek, kamiennych miasteczek najbardziej urzekają mnie zapachy: ziół i igieł piniowych rozgrzanych słońcem No i do tego tnące cykady..Faktem jest, że skwapliwie unikam turystycznych miejsc, które rzeczywiście mogą zniechęcić i nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jak w takim tłumie można wypoczywać..
Karlowacko nie jest takie najgorsze
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 10:18, 18 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
anna_g napisał(a)
Rewelacyjne miejsce zakupów.

Lubię robić zakupy w takich miejscach, później są fajne wspomnienia
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
ElzbietaFranka 11:58, 18 sie 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Widzę Kasiu, że już wróciłaś wpadne pozagladac wieczorem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaLangier 20:56, 18 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Elu, powinnam coś ciekawego wstawić, a tu ciemno się zrobiło..dzień coraz krótszy Jest za to ciepło - 25 stopni w nocy robi wrażenie i bardzo klimatycznie

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
paradas 07:26, 19 sie 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Piękne miejsce, szkoda że nie udało mi się znaleźć takich straganików. Latałem i robiłem zdjęcia roślinką
Czekam na zdjęcia z ogrodu.
KasiaBawaria 10:25, 19 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Widze, ze bylysmy w podobnym czasie na Chorwacji. Tylko my na Krk i na Istrii. Nam sie bardzo podobalo, szczegolnie nurkowanie z dzieciakami
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies