Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

antracyt 10:34, 23 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
galgAsia napisał(a)
Jak były malutkie, te listki , to były takie brązowawoczerwone, teraz są brązowawozielone . Cieszę się, że bez problemu przezimował w donicy. Ale żeby nie było, w największe mrozy zakładałam mu sweterek z golfem
A wiesz, jak patrzę na Twoje zdjęcia, to sobie myślę: no, tam to już wiosna na całego, nie to, co u mnie

Haha, u mnie hosty jeszcze bez kłów, za to kły dopiero pokazuje lubczyk.
Widocznie wiosna zależy od tego, co na zdjęcia się załapie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kawa 12:34, 23 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asiu Galgasiu no magnolki cudne
zawsze wiosną się jaram zdjęciami magnolii i zagryzam zęby żeby nie kupić bo i tak nie przetrwa (3 już ukatrupiłam) ale stellatka mnie kusi bardzo co by spróbować raz jeszcze..

wiosna u ciebie bardziej zaawansowana niż u mnie
zimna mam już dosyć..
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Magleska 21:05, 23 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Asia
dziękuję za namiar na tunel
cały czas się zastanawiam czy kupić tunel ,czy na ten sezon odpuścić .....
podumam jeszcze


śliczne fotki magnolie skradły moje serce

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Roocika 22:26, 23 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Asia, jakie Ty masz magnolie
Cudne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gruszka_na_w... 22:40, 23 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Twoja wiosna wyraźnie do przodu pognała zostawiając inne regiony daleko w tyle.
Piękne te magnolie i nie dziwie się, że kuszą Cię kolejne.
Udanego weekendu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 08:26, 24 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo zaawansowana ta wiosna. Zupełnie jak u gruszki

Magnolie cudne, udało im się przed przymrozkami
Oby inne też przetrzymały


Kły to tylko bapysja u mnie pokazuje, hosty jeszcze głęboko w ziemi.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
deszczowymaj 23:10, 24 kwi 2021


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asiulku u Ciebie wiosna zdecydowanie bardziejsza

Magnolie zachwycają

I uprzejmie donoszę, iż to u Ciebie zakochałam się w Kopytniku i go sobie zamówiłam

A powojniki bylinowe to mnie denerwują ni to się trzyma ni to się czepia ..ale gdzieś kiedyś w Mai w ogrodzie widziałam ,że dobry patent na nie to posadzić je przy krzewie ,wtedy ładnie się zaplatają ..i tak chce zrobić ..tylko mam dylemata , bo nie wiem przy jakim

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gruszka_na_w... 22:49, 25 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Donoszę, że ussuryjski poległ od werticiliozy. Ehhh...One chyba są na nią bardzo wrażliwe.
edytowałam, bo mi się ozy splatały.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 06:54, 26 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Donoszę, że ussuryjski poległ od werticiliozy. Ehhh...One chyba są na nią bardzo wrażliwe.
edytowałam, bo mi się ozy splatały.
Widziałam... Strasznie mi szkoda tego klonu, ale cóż, i tak bywa. Jak mój wypadnie, też go już nie powtórzę.
Ściskam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 06:58, 26 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Udało się w sobotę, udało się w niedzielę... A dziś jednak przymrozek był . Co prawda tylko -1C, mam nadzieję, że strat nie odnotuję. Na szczęście tknięta przeczuciem, opatuliłam magnolię i grujecznika.
Tak dziwnie te mrozy wyglądają, jakby przyspieszeni ogrodnicy i Zośka. Też 4 dni... Bo w normalnym terminie już tego ochłodzenia nie widać. Ciekawe...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies