Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 20:49, 09 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)
Rownież życzę szybkiego powrotu do zdrowia Robótki śliczne, zwłaszcza kocyk mi się podoba.
W ogrodzie zimozielone tez piekne. Całe szczęście, że są ciemierniki
Ewcia, dziękuję za wsparcie Od razu noga szybciej się zrasta, czuję to
Kocyki są super, w robocie mam teraz następne dwa, rodzina wchłania każdą ilość
Ciemierniki jeszcze nieśmiało, ale to prawda - robią wspaniałą robotę. Mam jeszcze oczary, wawrzynki i kalinę, i niecierpliwie czekam na ich kwitnienie. A na Dzień Kobiet wszystkim dziewczynom w rodzinie kupuję ciemierniki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:50, 09 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Z rewizytą wpadłam i kciuki trzymam za krótką rekonwalescencję
Zuza, Wasze dobre słowa i myśli zdecydowanie przyspieszają powrót do zdrowia. Dziś czuję się o wiele lepiej Dzięki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:53, 09 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Monia81 napisał(a)
Asiu fajnie że jesteś, zdrówka ci życzę i szybkiej rekonwalescencji pięknie ci te rękodzieła wychodzą, cudnie a jak tam kociaczki?
Moni, dziękuję bardzo
Robótki to w zasadzie jedyne, co w tej chwili mi wychodzi Ale wiesz, ja mam zespół niespokojnych rąk, więc coś musze robić
Koty są jak pączki w maśle - takie szczęśliwe, niekoniecznie tłuściutkie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:54, 09 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
Asiu, macham w Nowym Roku i zdrówka życzę.
Raport pogodowy nad wyraz przyjemny. Pozytywnie
Helen, pisząc raport, myślałam o Tobie No idzie ku lepszemu, oby. Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Basieksp 22:35, 09 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
galgAsia napisał(a)
Cześć, Basiu, dzięki za życzenia Jak będziesz chciała, podeślę Ci wzory na gwiazdki. Uwielbiam je robić
O wiośnie też zaczynam nieśmiało myśleć, zwłaszcza w kontekście zaległych robót ziemnych...
Buziaki


Jak dobrze się przypatrzę, to powinno wystarczyć Twoje zdjecie gwiazdek czasami też trochę szydełkuje sobie teraz wyszywam sobie poszewki z myślą o wiosnie, a na zimowe wieczory mam jeszcze w planach uszyć takie zajączki z materiału, będą na Wielkanoc
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 22:51, 09 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ależ Ci ładnie wychodzą te robótki ręczne, brawo Ty!

Ogród w śniegu również zachwyca.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:47, 09 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Asia, zdrowia życzę i perfekcyjnego wykorzystania nadmiaru wolnego czasu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 13:01, 10 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Och jak brakowało tych księżycowych zdjęć!
Śliczne te pingwinki!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
wiklasia 21:41, 10 sty 2022


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Asiu, dałaś sygnał do pobudki więc wstaję i ja idąc za Twym przykładem.
Ale uprzedzam, że na tym naśladownictwo się kończy i łamać to się nie zamierzam (wystarczy mi to co w młodości połamałam, a nie były to męskie serca (niestety) jeno kończyny).
Tak więc z zimowego snu przebudzona przydreptałam na ogrodowisko i sprawdzam co tam w trawie pod śniegiem piszczy i trzeszczy i budzi się do życia.
Dobroci w Nowym Roku życzę!
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
galgAsia 09:52, 11 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Za oknem słońce jak lampa i -7C... Sama nie wiem - cieszyć się? czy nie? Nie ma śniegu, taki mróz może wielkich szkód nie narobi...

Czytam tu i ówdzie, że ludzkość spragniona odliczania Więc musi być

wschód słońca 08:07
zachód słońca 16:08
do wiosny pozostało 68 dni
księżyc w fazie wzrastający sierp
najbliższa pełnia 18.01 Pełnia Wilczego Księżyca
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies