Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 21:16, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No i zainstalowałam zardzewiałą kolumnę, na razie bez zegara.



Wygląda tam całkiem "na miejscu" Ale musi tam chwilkę pobyć, żebym była pewna
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 21:20, 17 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7788
fajne te czapki ale czy je mozna prac i suszyc w suszarce? ja w tym roku tez sie skusze jescze na magnolie i chyba dam ja przy oczku troche inspiracji dała mi Agania, polacze dodatkowo z klonami palmowymi i tym co tam rosnie. brakujace miejsce zwolnia mi rozplenice olbrzymy, ktore chce wywalic. szkoda takiej dobrej ziemi na trawy

magnolka ciekawa, zdaj relacje jak rosnie i jaki okaz przyslali.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sylwia_slomc... 21:53, 17 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82329
Fajnie wyszło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sierotka 21:57, 17 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
galgAsia napisał(a)
Podziałałam w ogrodzie

Zrobiłam oprysk

Obcięłam budleje i ostatnią hortkę.

Zabrałam się za rabatę centralną, którą można też nazwać zawilcowo - jarzmiankową. Zawilce już mają zielone listki. Zrobiłam czystkę wśród turzyc Irishgreen. I niniejszym oświadczam, że każdy, kto weźmie ode mnie oną turzycę, czyni to na WŁASNĄ odpowiedzialność . Matko, jak toto się rozłazi!!! Wiedzieć to jedno, ale zobaczyć - o, to zupełnie inna inszość Jest wszędzie. Ale jest taka ładna, ta jej zieleń tak mi się podoba, że jej wybaczę. I raz - dwa razy w sezonie będę uskuteczniać przerywkę



Asiu witaj jak nisko sciełaś Budleje ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
galgAsia 22:35, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
fajne te czapki ale czy je mozna prac i suszyc w suszarce? ja w tym roku tez sie skusze jescze na magnolie i chyba dam ja przy oczku troche inspiracji dała mi Agania, polacze dodatkowo z klonami palmowymi i tym co tam rosnie. brakujace miejsce zwolnia mi rozplenice olbrzymy, ktore chce wywalic. szkoda takiej dobrej ziemi na trawy

magnolka ciekawa, zdaj relacje jak rosnie i jaki okaz przyslali.

Lampki się łatwo wypina z czapki i można ją prać, suszyć w suszarce już nie, bo to miejsce na lampkę pewnie może się zdeformować. Ale to akryl - strząśniesz, powiesisz na kranie, chwila - moment o będzie sucha

Jak tylko przyślą magnolkę, to pokażę. Dasz wiarę, że już jej nie ma...?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 22:36, 17 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18245
galgAsia napisał(a)


Jak tylko przyślą magnolkę, to pokażę. Dasz wiarę, że już jej nie ma...?


Ale jak to tak???!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 22:39, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
sarenka napisał(a)

Asiu, czy to jest barbula? Jaka odmiana? Piękny kolor
Masz też inne?

Tak to barbula Grand Bleu. Uwielbiam ją, ma niesamowity kolor



Mam jeszcze Hint of Gold, z limonkowymi liśćmi, ale sadziłam jesienią, więc nie mam żadnych zdjęć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:41, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)


Ale jak to tak???!!!

No pojęcia nie mam... Kupowałam na all… i teraz patrzę - a tu sprzedaż zakończona...
Ale ja często tak mam, że jak się nad czymś zastanawiam, to mi wykupują... Więc ostatnio zaczęłam zastanawiać się bardzo szybko
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:46, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
sylwik69 napisał(a)
Asia ja też dziś dużo podziałałam w ogrodzie korzystając z kilku dni wolnych,chciałabym jak najwięcej ogarnąć... a potem będą się w pracy dziwić ,że wróciłam z urlopu zmęczona
Czy myślałaś o wyjeździe na jubileusz Ogrodowiska?

Kilka dni urlopu o tej porze roku - na wagę złota i bólu mięśni

O wyjeździe do Danusi myślę już od dawna, tylko dla mnie krytyczne jest, jaka to będzie data i kiedy podana. Na razie mam wstępnie zaklepane w pracy dwa terminy i czekam, przestępując z nogi na nogę, aż Danusia ogłosi światu tę właściwą datę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:47, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Margerytka40 napisał(a)
Widziałam na A jeszcze takie letnie, ze światełkami w daszku. Można latem w nocy tłuc opuchlaki

Albo wabić ćmy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies