Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

makadamia 13:44, 18 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
April napisał(a)
Anula, Kasia pojechała do Szymanowskich-zamknięte jeszcze mają. Ja byłam w Zielonce w Ogrodnik24 i u Kalisiaka w Kobyłce. Mężaty namawiał jeszcze na Witonę w Radzyminie ale już za późno było, bo za długo wybierałam oczary


To się minęłyśmy o włos, bo ja dokładnie te same rewiry objeżdżam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
inka74 13:50, 18 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziewczyny- poszukuję helleborus ballardiae pink frost - szczegóły u mnie wrzuciłam. Jakby któraś z was widziała - proszę dajcie znać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 13:57, 18 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
makadamia napisał(a)


To się minęłyśmy o włos, bo ja dokładnie te same rewiry objeżdżam


U Kalisiaka kupiłam Westerstede Widziałaś? Ładne mają. Znaczy najładniejszego zabrałam ale też cudny był Feuerzauber ale mężuś uznał, że do lasu to za ciemny
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 14:42, 18 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Wczoraj nie miałam internetu więc teraz, chcąc nadrobić, o mało się nie przewróciłam próbując za Wami nadążyć
Wyjazdy do szkółek, zakupy, no nie, a ja tylko do budowlanych chlip, chlip
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 14:52, 18 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Jolanka nie chlipaj, u mnie to był taki zryw wczoraj zakupowy. Ale to pierwszy dopiero.
Ja też wczoraj nie miałam internetu wieczorem.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 14:59, 18 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7585
Jolanko to chyba tak wszystko przez te okropnie paskudna zime, bez sniegu bez mrozu. Mnie autentycznie wymeczylo te kilka miesiecy. U nas na polnocy do tego prawie codziennie jak nie z deszczem to z mżawą. Dni slonecznych na palcach mozna policzyc. Dzis od rana na przemian slonce i oberwania chmury. Za to wczoraj widzialam kolejne 3 bociany lecace do gniazda (mam je za laskiem) a rano podwojna tęcza odprowadzala mnie do pracy przez cala droge. Cos niesamowitego tęcza w teczy. żaluje ze bylam na obwodnicy i fotki cyknac sie nie dalo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 15:44, 18 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jaki miły klubik się u mnie zawiązał Sorki, że mnie nie było, ale widzę, ze sobie pięknie poradziłyście

U mnie dziś przyszedł marzec - wiatr, deszcz, śnieg, słońce, chmury - no wszystko, co chcesz (i nie chcesz też ). Łeb urywa. Tyłek mrozi. No nie odważyłam się iść do ogrodu, niestety... I tak mi się zmarnował wolny dzień...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 15:48, 18 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Za to przyjechały moje roślinki!!!

Kalina bodnantska Charles Lemont Duża nie jest, ma 50 cm, ale też cena nie była wygórowana. Ma kwiatki i pachnie

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 15:52, 18 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Druga to magnolia March Till Frost - że niby ma kwitnąć od marca aż do przymrozków . Przysłali mi całkiem porządne drzewko o wys. 115 cm, z dużą ilością pąków. Bardzo jestem jej ciekawa

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:09, 18 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)


wiem jak się wiłaś bo zza krzaka podglądałam i straaaaaaaaaaasznie Ci wspólczułam

EDIT: czapkę zobaczyłam i podobna myśl mi jak Margaretce przyszła do głowy - że na nocne łowy robactwa jak znalazł

Aaa, to teraz wiem, kto się za krzakiem chował
Czapka może się też przydać do czytania, jak wyłączą prąd

sarenka napisał(a)
Dzięki za odp o barbuli.
Ta magnolia wygląda z opisu bardzo ciekawke. Zobaczę jaki okaz Ci przysłali i pomylse,poczytam czy biała czy może taka jak Ty, a może obie
Dużo kosztowała? Podeslesz mi na priv linka do tej aukcji ( tak wiek,że aikacja zakończona )

Megi, zaraz Ci wyślę na priv, tylko tam już nic nie ma pod tym linkiem, poza informacją, że sprzedaż zakończona. Ani zdjęcia, ani opisu...

Magleska napisał(a)
Asia magnolka bardzo fajowa maślane krokusiki wyłażą-są śliczne

i sprawdzałam na moich dwóch patyczkach oczarowych i niestety nie mam kartki z nazwą ….chcę dokupić jeszcze żółtego


ja dziś mam wolne i wpadł mi szalony pomysł do głowy -zaczęłam już wczoraj......wybieram kamyczki ze skalniaka …..będzie kora - a kamyczki dam tylko na ścieżkach ,przy domku itp. …
taka zabawa w kopciuszka ….po ścięciu traw ,lawendy ,bylin -mam dość nawet odkurzacz nie daje rady wszystkim ścinkom -na korze nie trzeba tak dokładnie wybierać ,bo i tak się przerobi …..

O matko, szalona kobieto... toć do lata Ci zejdzie to kopciuszkowanie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies