Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

tulucy 13:20, 25 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U nas forsycji na szczęście jeszcze niet więc róże czekają
Ja profilaktycznie co tydzień latam na macanie mojego szkieleta, coby mi nie protestował. A i tak jak trochę podźwigałam tego, co nie powinnam to leciałam do mojego macanta dodatkowo, bo ledwo się ruszyć mogłam.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
galgAsia 13:22, 25 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)


Yyymmmmm coś pięknego Asiul a tam z tyłu po prawej czai się jeżówka ..jaka ?
Och, jakie oczko Wszędzie te jeżówy wypatrzy
To jest Amazing Dream. Na szybko znalazłam tylko takie fotki z lipca

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 13:26, 25 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Ale widoki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 13:27, 25 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
moj wawrzynek pachnie na kilka metor chyba jeszcze mocniej jak kalina, podobnie do hiacynta, u siebie zaraz wstawie zanętę z ub. roku
Byłam... Widziałam... Tarcia, Ty mi może już nic więcej nie pokazuj, co? nawet jak będę baaardzo ładnie prosiła, dobrze...? Matko, jaki ten wawrzynek piękny... Jak żyć, ja się pytam, jak żyć...?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:31, 25 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
U nas forsycji na szczęście jeszcze niet więc róże czekają
Ja profilaktycznie co tydzień latam na macanie mojego szkieletami, coby mi nie protestował. A i tak jak trochę podźwigałam tego, co nie powinnam to leciałam do mojego macanta dodatkowo, bo ledwo się ruszyć mogłam.
Spokojnie, róże nie zając...

Łoj, Ty jeszcze walczysz...? niedobrze, niedobrze... Kurcze, zawsze coś się przyczepi i puścić nie chce... Uważaj na siebie, dobrą energię Ci ślę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 13:34, 25 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
te wawrzynki to troche dziki zakup, na samym poczatku tak mi teskno bylo do kwiatow a one normalnie uwiodły mnie zapachem i wygladem. takie nieklopotliwe, wczesna wiosna kwitna i pachna a pozniej ustepuja pola innym roslinom, nie rzucaja sie w oczy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BasiaLT 13:44, 25 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
antracyt napisał(a)
Mam te mieczyki abisyńskie, ale nie chciały współpracować - kwiaty odwracały się w stronę tui zamiast pokazać swoje wdzięki. Obraziłam się na nie i nie wykonałam na zimę (a wyczytałam gdzieś, że powinnam) Lilia martagon przepiękna. Skąd ten łup?

Uwielbiam mieczyki abisyńskie, wolę je zdecydowanie bardziej od tych zwyczajnych. Mam je od kilku lat i z 10 cebul zrobiło się chyba z 50. Pięknie pachną i komponują się w zasadzie ze wszystkim.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
deszczowymaj 13:46, 25 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Piękna Jeżówka Piękna piękne dużeee oko ma niewiem czy ją mam..hmm chyba nie

Ale powiem Wam dziewoje moje kochane ,że Tu na tym Ogrodowisku to żyć się nie da Wchodzę do Tarci co by tego zareklamowanego Wawrzynka zobaczyć i co ...Śliczny jest jak nie wiem co.. i do tego jeszcze,Tarcia Krwiściągi Taakkiieee pokazuje że rence opadajo gdzie ja to wszystko zmieszczę ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
antracyt 13:47, 25 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Rzeczywiście pięknie pachną, tylko u mnie odwracają się tyłem do frontu rabaty, w ogóle ich nie widać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 14:01, 25 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
BasiaLT napisał(a)

Uwielbiam mieczyki abisyńskie, wolę je zdecydowanie bardziej od tych zwyczajnych. Mam je od kilku lat i z 10 cebul zrobiło się chyba z 50. Pięknie pachną i komponują się w zasadzie ze wszystkim.
Basiu, a trzeba je na zimę wykopywać ? Mam nadzieję, że nie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies