Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

inka74 07:08, 26 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Tessia, jesteś! Jak mi brakuje migawek z twojego ogrodu...
Czy ja też mogę z Aprilkiem wprosić się na wizytę u ciebie?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
makadamia 07:36, 26 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kurczę, aż mi głupio pisać, ale ja też bym chętnie zobaczyła na żywo, jak wyglądają te wszystkie nasadzenia pod starymi iglakami....

Tess zaraz znowu ucieknie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
April 07:41, 26 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Tess napisał(a)


Zaproszenie nadal aktualne. Niech tylko ogród się trochę zazieleni.


gulgAsia - Ty to masz moc w głosie, dziewczyno

Z zainteresowaniem poczytałam. Mój przedogródek jako klasyka Ogrodowiska! No, pochlebiło mi, nie powiem. Tym bardziej, że połączenie citronelki z kopytnikiem to mój pomysł (natomiast rabatę ad hoc zaprojektowała Danusia)

Nie "poszłam sobie" z O., tylko wyszłam na jakiś czas z życia.


Kopytnikiem chętnie się podzielę, ale nie wysyłam! Dogadajcie się między sobą, kto przyjedzie i kto komu wyśle.
Buziaki




Jak super że zaglądasz na O. Mamy nadzieję też na zdjęcia, jak się oczywiście zazieleni. Bardzo dziękuję za ponowienie zaproszenia. Chyba faktycznie skrzykniemy się w kilka, żeby nie robić Ci większego zamieszania. Bardzo chętnie zwiedzimy Twoje fantastyczne zieloności Ale fajny sezon się szykuje
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 07:57, 26 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tess napisał(a)


Zaproszenie nadal aktualne. Niech tylko ogród się trochę zazieleni.


gulgAsia - Ty to masz moc w głosie, dziewczyno

Z zainteresowaniem poczytałam. Mój przedogródek jako klasyka Ogrodowiska! No, pochlebiło mi, nie powiem. Tym bardziej, że połączenie citronelki z kopytnikiem to mój pomysł (natomiast rabatę ad hoc zaprojektowała Danusia)

Nie "poszłam sobie" z O., tylko wyszłam na jakiś czas z życia.


Kopytnikiem chętnie się podzielę, ale nie wysyłam! Dogadajcie się między sobą, kto przyjedzie i kto komu wyśle.
Buziaki



Tess, normalnie zaniemówiłam z wrażenia Witaj, kochana, po tak długiej przerwie, i to w moim skromny wątku Jestem zaszczycona, i nie jest to kit.

Wszystko, co napisałam, prawdą jest i basta . Nie po to przez kilka lat czytałam O. żeby tego nie wiedzieć Ja też przyjadę z dziewczynami, mogę?

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:58, 26 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Inka, Makadamia, April - ja z Wami !!!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:04, 26 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)
MÓJ APEL:
w wątku tym bo tu sobie akurat ostatnio przysiadłam i mi dobrze i z lenistwa wrodzonego się nie wynoszę dobrowolnie )
Baby Wszystkie Wstrętne Nadmiernie Piszące :-*
życzę Wam, żeby ta wiosna w końcu pokazała, że zwalczyła niby zimę i żebyście ruszyły w końcu na pełnych obrotach w ogródki Bo nosi Was ewidentnie i przez to tyle piszecie na forum, że nie da się tego ogarnąć na bieżąco, że o zaległych do czytania wątkach nie wspomnę
także no, Wiosno, rusz się i te literackie zapędy zamień na bardziej robocze, ewentualnie obrazkowe Bo jak nie to przyjdzie koincydencja albo inne cuś (np. Buka) i ci pokaże
Uuu, Kochana, to Ty wyciągasz tu ciężką artylerię - koincydencja na spółę z Buką... Fiu fiu, chyba trzeba się wstrzymywać z tą pisaniną...
Też życzę Tobie Wiosny
No i dobrze, że Ci dobrze
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 08:08, 26 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Mnie też zabierzcie do Tess!!! Co prawda już byłam a osławioną rabatę oglądam od czasu do czasu przez ogrodzenie jadąc samochodem to jednak z przyjemnością zobaczę ogród Tess ponownie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Tess 10:19, 26 lut 2020


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Obawiam się, że przeceniacie mój ogródek i czeka Was rozczarowanie...
Fotki rządzą się własnymi prawami, w realu jednak inaczej to wygląda.

Ale zaproszenie podtrzymuję. a także rozciągam na pozostałe chętne - tylko jak to lubuskie do mnie dotrze???
Wiosną (w porze kwitnienia kamasji?) przypomnijcie się przez pw., bo ja mam pamięć złotej rybki.

Im więcej Was przyjedzie, tym większa szansa, że się będziecie dobrze bawić (wszak będziecie wzajemnie się zabawiać).

Prawie nie zaglądam na O. Bo wkurza mnie to, że tylu fajnych dziewczyn już tu nie ma (wiem, gdzie są) a także to, że nie mam czasu by poznać nowe ogrody i nowe fajne dziewczyny.
Wczoraj to był przypadek - weszłam, żeby zobaczyć, czy Polinka faktycznie już trawy tnie (wróble na fb o tym ćwierkały) i wpisałam w wyszukiwarkę swój nick, by zobaczyć, czy ktoś jeszcze o mnie pamięta
Tak więc raczej prawdą jest, że znowu mnie nie będzie.
Buziam wszystkie pyszczki
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
galgAsia 10:26, 26 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tesiu, lubuskie jest tak walnięte , że potrafiło do Kwartecika przyjechać na 2 godziny i tego samego dnia wrócić...

Matko, kto ma w ogródku kamasję?!? Trzeba pilnować kwitnienia

Przypadek?! - nie ma przypadków, są znaki A Polinka faktycznie już "się wycięła", i to w obu ogrodach

Dziękuję za wizytę i do zobaczenia
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 10:34, 26 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Ja mam w ogródku kamasje Choć moje w półcieniu więc mogą ciut później wystartować.. Ale i tak będę pilnować

Zaczynam wierzyć w ZNAKI
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies