Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 22:35, 30 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asiu Galgasiu

myślę ,że to Forum pomaga nam przetrwać wiele trudów życia ….przynajmniej mnie pomagało i pomaga na wszelkie smutki …..


Wysiewy pierwsza klasa ….rozsady porobione ,magnolcia schowana ….
mi brakuje okna ,bo bym jeszcze coś powysiewała
Żebyś wiedziała, Madziu, pomaga
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:38, 30 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
Miejsce na parapecie się kurczy. U mnie też, ależ to przyjemne.
Czy z tych doniczuszek będziesz jeszcze przesadzać do większych czy od razu do gruntu/szklarenki?
Tak, wszystko będzie przesadzane jeszcze raz. Za każdym razem sadzisz roślinkę głębiej, psiankowate to lubią - wypuszczają wtedy z łodygi nowe korzonki, są mocniejsze.
Parapet jest zajęty chwilowo - przejściowo, bo zaraz zmontuję szklarenkę pokojową, która stoi sobie przy oknie balkonowym i ma 4 poziomy. Można tam ustawić doniczek że hoho
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:40, 30 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dobra robota!

U siebie, w ramach ograniczania pracy, wysiewam w długich skrzynkach, a między nasionkami robię większe przerwy. Odpada mi pikowanie.
Ale Ty chyba to lubisz, wiec nie namawiam.
Rano musiałam odśnieżać schody i ganek. -5 było. Potem stopniało.
Przejrzałaś mnie - ja to lubię Takie dłubanie, ścibolenie działa na mnie kojąco
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:41, 30 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pszczelarnia napisał(a)


Krzepiące bardzo.
No właśnie - krzepiąco - kojące Ustawia wiele spraw w innej (lepszej) perspektywie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 23:58, 30 mar 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dobra robota!

U siebie, w ramach ograniczania pracy, wysiewam w długich skrzynkach, a między nasionkami robię większe przerwy. Odpada mi pikowanie.

Haniu, jak dla mnie masz za ten pomysł nominację do Nobla, choć jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie
Wysiewam mało, bo parapetów nie mam, ale i tak pikowanie to dla mnie zmora
Pokłady cierpliwości mam w sobie wielkie, puzzle z 2000 kawałków ułożyć - proszę bardzo, ale gmeranie w tych korzonkach co mają dwa listeczki??? chyba nie dojrzałam jeszcze do tego etapu żeby mnie to cieszyło jak nic muszę się cofnąć do poprzedniej klasy
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 06:05, 31 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8318
galgAsia napisał(a)

Parapet jest zajęty chwilowo - przejściowo, bo zaraz zmontuję szklarenkę pokojową, która stoi sobie przy oknie balkonowym i ma 4 poziomy. Można tam ustawić doniczek że hoho

I to jest to czego mi brakuje. Gdzie się kupuje takie cuda?
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosiek33 06:31, 31 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Asiu wiesz jaką temperaturę utrzymują te podgrzewane blaty?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Magleska 08:29, 31 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18517
Asia

zainteresowałaś mnie tą szklarenką domową …. pokażesz jaką masz ?


kiedyś w L...u stałam długo nad jedną -miała 4 półki …..ale nie wiem ,czy nie za mała na nasze potrzeby ….nie kupiłam ….a teraz trochę żałuję

Miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 08:38, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)

Haniu, jak dla mnie masz za ten pomysł nominację do Nobla, choć jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie
Wysiewam mało, bo parapetów nie mam, ale i tak pikowanie to dla mnie zmora
Pokłady cierpliwości mam w sobie wielkie, puzzle z 2000 kawałków ułożyć - proszę bardzo, ale gmeranie w tych korzonkach co mają dwa listeczki??? chyba nie dojrzałam jeszcze do tego etapu żeby mnie to cieszyło jak nic muszę się cofnąć do poprzedniej klasy
Ja tam od urodzenia normalna nie jestem - pikowanie uwielbiam Wsadzasz taki srajtki - i zaczyna rosnąć porządna roślinka
Uwielbiam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:42, 31 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

I to jest to czego mi brakuje. Gdzie się kupuje takie cuda?


Magleska napisał(a)
Asia

zainteresowałaś mnie tą szklarenką domową …. pokażesz jaką masz ?


kiedyś w L...u stałam długo nad jedną -miała 4 półki …..ale nie wiem ,czy nie za mała na nasze potrzeby ….nie kupiłam ….a teraz trochę żałuję

Miłego dnia
Dziewczyny, ja mam takie dwie już trzeci sezon i przydają się bardzo.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies