Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 21:19, 06 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
A ja się cieszę, że moje równie udane
Asia, artykuł i cytat świetne
Helen, Twoje papryki to są już bardzo dorosłe papryki
Artykuł wydał mi się mądry i ważny. Zmienia się nasz świat, my musimy za nim nadążyć, by ciągle był nasz...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 21:19, 06 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
galgAsia napisał(a)
To papryki i bakłażany takie wyrośnięte Reszta taka bardziej normatywna A już niektóre heliotropy to wręcz knypki są


Rozpoznałam papryki, pomidory i bazylię.
I tak zapewniam niemy podziw za te umiejętność dziubania się z takimi drobiazgami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
deszczowymaj 22:34, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asikkk ile Ty masz tych cudów wysianych a jakie ładne zdrowiutkie tfu tfu na psa urok

Co do jeżówek ..ja w tamtym roku kupiłam nasiona od pewnej pani z grupy jeżówkowej ..opinie były super ..miałam ok50 nasion wzeszło 5 także nasionko nasionkowi nie równe

a wiedziałaś o tym ,że to niby nasiono jeżówki wcale nim nie jest..nasionko właściwe znajduje się w środku tej (szarawej) otulinki taka maleńka czarna kropeczka wiem ,bo tam grzebałam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magara 22:40, 06 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
Asia, szukałam dziś moich jarzmianek - ani widu ani słychu aż mi się nie chce wierzyć, żeby z sześciu sztuk nic nie zostało???
Co prawda Małżonek w tej okolicy mech wygrabiał (pokazywałam niby gdzie ma się z grabiami nie zapędzać), kret też sobie coś tam w okolicy podłubał (temu nic nie pokazywałam, bo z nim i tak nie ma gadki) - no na któregoś z nich w razie co zwalę, bo przecież nie ja zadeptałam cała nadzieja w tym, że u nas wszystko później rusza
A przy okazji mam prośbę o namiary na TEN regał - mówisz, że się sprawdza to może i ja też się skuszę bo parapetów u mnie sztuk zero jakiś czas temu koleżanka bardzo doświadczona ogrodowo mi odradzała mówiąc, że badziewie, wygina się, pęka i z ogóle same problemy, ale może to kwestia producenta?
P.S. ziemniaki w jajcowni siedzą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 23:38, 06 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
a ten artykuł z gazety właśnie skończyłam czytać, warto, polecam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gosiek33 06:01, 07 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jeszcze nie wszystkie jarzmianki wylazły. Tylko spokój może ogrodnika uratować...
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 06:32, 07 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8315
Gosiek33 napisał(a)
Tylko spokój może ogrodnika uratować...

Święte słowa.
____________________
Helen - Hortensjowo
Milka 07:37, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gosiek33 napisał(a)
Jeszcze nie wszystkie jarzmianki wylazły. Tylko spokój może ogrodnika uratować...

U mnie dopiero wylazły, to u was pewnie później, tak za 2 tygodnie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:38, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
galgAsia napisał(a)
Pochwalę się teraz moimi sadzonkami

Tak wygląda zastawiony "regał"



a tu poszczególne pięterka


Pełny profesjonalizm
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:41, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
galgAsia napisał(a)
A tak popołudniu, jak wróciłam z ogrodu...


Cudna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies