Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

TAR 11:22, 07 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
no przeciez trenuje, truskawki posadzone, pietruszka i szczypiorek rosnie, w maju zrobie wysiewy burakow, fasoli i ogorkow. w donicach beda 4 pomidory koktajlowe. nic innego mi nie wychodzi. a to jemy najczesciej i najchetniej.

Asiu, ja mam juz dosc tego wiatru i zimna, ciagle jestem przewiana. A i w ogrodzie ciezko pracowac. Wiatrem daje, wiec w czapce robie i pot mi oczy zalewa. Okutana jak stara cebula, gorąco ale jak sie rozdzieje to przewieje, z kolei w samej bluzie za zimno. źle sie pracuje w takich okolicznosciach przyrody. Do tego pare dni i wszystko obsusza. Nie zazdrosc, nie ma czego.
Chcialabym tez posiedziec troszke na slonku a nie tylko na tarasie. Potem jak przyjdzie letnie slonce juz nie moge siedziec i sie opalac. Za bardzo mi szkodzi.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
paniprzyroda 11:36, 07 kwi 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Łał, wysiewy znakomite, śliczne sadzonki. Regał sprytny, taki akurat z wymiarami. Trzeba będzie pomyśleć.
____________________
Dwa ogrody
Dorii 11:54, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Potwierdzam co mówi tar, wiatru nie ma co zazdrościć. Chyba wczoraj mnie owiało, leże i zdycham.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 11:58, 07 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Dorii napisał(a)
Potwierdzam co mówi tar, wiatru nie ma co zazdrościć. Chyba wczoraj mnie owiało, leże i zdycham.


no, bo Ty pewnie na bosaka latalas ale wspolczuje, przewianie okrutnie boli
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 12:17, 07 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
TAR napisał(a)

Asiu, ja mam juz dosc tego wiatru i zimna, ciagle jestem przewiana. A i w ogrodzie ciezko pracowac. Wiatrem daje, wiec w czapce robie i pot mi oczy zalewa. Okutana jak stara cebula, gorąco ale jak sie rozdzieje to przewieje, z kolei w samej bluzie za zimno.


Ja teraz nie wychodzę do ogrodu bez koszulki termicznej. Nawet jak się spocę to koszulka sucha i ciepła nie tak jak bawełniana - wilgotna i zimna. Polecam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dorii 13:22, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)


no, bo Ty pewnie na bosaka latalas ale wspolczuje, przewianie okrutnie boli


O tej porze roku nie ganiam na boso. Ubrana byłam jak trzeba, nie zpociłam się. Czasem jak zawiało to robiło się chłodno i tyle.

Od jakiegoś czasu borykam się z uczuleniem, najprawdopodobniej krem do twarzy. Napuchnięta jestem, przybyło mi ze 20 lat jak nie więcej. Może to być też reakcja na to uczulenie i leki. Sama już nie wiem. Wiem jedno, ledwo żyje. A stonka do ogarnięcia. Buuu
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Anda 13:23, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
O boszsz, Dorii, wspolczuje. Wiem, jak sie czujesz. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 13:44, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Z tą pogodą to trudno utrafić w osobiste preferencje . I tak źle, i tak niedobrze... Ja w niedzielę rozebrałam się z koszulki, a i tak co chwila musiałam uciekać do cienia (którego nie mam wcale...), bo wręcz mdlałam z gorąca. Wczoraj, dzisiaj szłam w koszulce z krótkim rękawem. A u Was wiatrzysko, które przewiewa człowieka na wylot...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:46, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
paniprzyroda napisał(a)
Łał, wysiewy znakomite, śliczne sadzonki. Regał sprytny, taki akurat z wymiarami. Trzeba będzie pomyśleć.
Dziękuję
Regał się sprawdza, mam jeszcze jeden na balkonie, pomaga ogarniać wszystkie przydasie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:49, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii napisał(a)


O tej porze roku nie ganiam na boso. Ubrana byłam jak trzeba, nie zpociłam się. Czasem jak zawiało to robiło się chłodno i tyle.

Od jakiegoś czasu borykam się z uczuleniem, najprawdopodobniej krem do twarzy. Napuchnięta jestem, przybyło mi ze 20 lat jak nie więcej. Może to być też reakcja na to uczulenie i leki. Sama już nie wiem. Wiem jedno, ledwo żyje. A stonka do ogarnięcia. Buuu
Dorii, strasznie Ci współczuję... Tak jakby nie było innych zmartwień...
Trzymaj się, kochana
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies