Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Dorii 16:32, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Sytuacja jest taka że do lekarza nie leciałam. Normalnie pewnie bym poszła bo z taką gębą nie bardzo bym chciała do pracy chodzić. Teraz opuchlizna już tylko lekka ale zmarszczki mam jak osiemdziesieciolatka. Sucha skóra i złazi. Boję się to czymkolwiek smarować.

Zobaczymy co jutro będzie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 17:37, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii, a może masz oliwkę dla dzieci... albo wazelinę... To są takie raczej neutralne smarowidła, możesz spróbować. Albo dobrą oliwę, aloes w doniczce masz? on co prawda nawilża, nie natłuszcza, ale warto spróbować wszystkiego...
Posmaruj kawałek skóry na krawędzi żuchwy i obserwuj. Jak nic nie będzie, smaruj po całości.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 17:45, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
galgAsia napisał(a)
Ewa, przecież ona nie dostanie się do żadnego dermatologa Jak będzie nóż na gardle, to może iść na SOR albo nocną pomoc. Właśnie tak to jest wszystko (nie)zorganizowane. No chyba, że ktoś ją zdiagnozuje przez telefon i wystawi e - receptę...


U nas gabinety przyjmują pacjentów. Środki ostrożności są zachowane. Przecież korona nie oznacza, że innych chorób nie ma.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 17:52, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U nas nie ma środków ochrony osobistej... Dziś w mediach apel wiceminister - w domach pomocy społecznej nie ma masek, niech społeczeństwo siądzie do maszyn i uszyje... Serio, to nie głupi żart... To nasza rzeczywistość.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 17:58, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
U nas też w niektórych sektorach brakuje masek, ale gabinety lekarskie (odpowiednik polskich przychodni) są jeszcze wyposażone i przyjmują pacjentów.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jolanka 18:02, 07 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Asiu, baaardzo dziękuję
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
UrsaMaior 18:09, 07 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
Dorii napisał(a)
Sytuacja jest taka że do lekarza nie leciałam. Normalnie pewnie bym poszła bo z taką gębą nie bardzo bym chciała do pracy chodzić. Teraz opuchlizna już tylko lekka ale zmarszczki mam jak osiemdziesieciolatka. Sucha skóra i złazi. Boję się to czymkolwiek smarować.

Zobaczymy co jutro będzie.


Asia, ma rację, mój wuj miał problem i dermatolog kazał mu stosować ciepłą oliwę z oliwek. Nie zaszkodzi spróbować.
____________________
ogród pod lasem
Dorii 18:23, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dzięki, na was zawsze można liczyć.
Olejem kokosowym smarowałam puki co, oliwę też mam. O aloesie przed chwilą pomyślałam, tylko nie byłam pewna czy to dobry kierunek. Mam kilka więc spróbuję ale to jak wrócę do życia.

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
UrsaMaior 18:25, 07 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
Liść aloesu przykłada sobie na rany mój stolarz. Jedyny z kompletem palców, którego znam
____________________
ogród pod lasem
Gosiek33 19:24, 07 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dori pij teraz dużo wody by się przepłukać.

W sprawie serka, który uwielbiasz to może być dla Ciebie trucizną. Zupełnie jak z wszystkimi używkami, mam tak z czekoladą
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies