Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 14:21, 09 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No właśnie mój Tato podjechał i pomacał. Czarnoziem okazał się być torfem właśnie... A taki był ładny, czarny...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:26, 09 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)
I z niecierpliwoscią czekam na twoje kotki
Parka to sama radość w domu
Czy to rodzeństwo ?
To nie jest rodzeństwo, ale tak jakby. Wychowują się razem od kocięctwa . Jutro wieczorem będą
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 14:26, 09 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Heh, dlatego kupuje piach, korę, obornik i mieszam z tą moją gliną. Ciężko kupić dobrą ziemię.

A może masz gdzieś w pobliżu kompostownię?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 14:29, 09 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii napisał(a)
Heh, dlatego kupuje piach, korę, obornik i mieszam z tą moją gliną. Ciężko kupić dobrą ziemię.

A może masz gdzieś w pobliżu kompostownię?
Nie ma kompostowni... Swojego kompostu miałam dużo, ale sporo zużyłam.
Coś wymyślę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mikina34 15:13, 09 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Asiu, podglądam jak zawsze cichaczem, czekam na "Twoje" kotki, cały czas tęsknię za moimi...
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Gruszka_na_w... 16:52, 09 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Oj, jak fajnie z tymi kotami. Mają szczęście: one i Ty. Potrzebowałaś jakiejś odskoczni myślowej.
Ogórki ruszyły. Cukinia w tym roku miała pecha. Siałam 5 razy. Wykiełkowała ta piata, ale w stadium dwóch listków została pożarta przez ślimaki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 16:59, 09 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Ja mam dzisiaj koci dzień. Za oknem siąpi, męczy mnie migrena od rana. Pozwoliłam kotu wskoczyć na kanapę i robi za tabletkę od bólu głowy. Wtulił się pod rękę, wcześniej mruczał, teraz chrapie Normalnie ma zakaz przesiadywania na kanapie, ale dzisiaj dostał dyspensę.
Czekam na sesję fotograficzną nowych domowników
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 17:49, 09 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Przez pięć godzin padał u nas deszcz . Naprawdę nie pamiętam, kiedy tak długo non stop padało Cieszy mnie to ogromnie, tym bardziej, że jest to spokojny deszcz, bez szaleństw w postaci gradu czy wichur, bez ryzyka zlania, podtopienia, itp. Taki fajny deszcz do podlewania
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:54, 09 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mikina34 napisał(a)
Asiu, podglądam jak zawsze cichaczem, czekam na "Twoje" kotki, cały czas tęsknię za moimi...
Monia, ja też tęsknię za swoim...
Te "moje" to dwie niewiadome, choć wg zapewnień ich opiekunki, są łagodne i towarzyskie. Na pewno "odchorują" przeprowadzkę. Przygotowuję dla nich specjalne miejsca odosobnienia, gdzie będą mogły się schować i oswoić nową rzeczywistość. Obyśmy z eMkiem przypadli im do gustu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:01, 09 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Oj, jak fajnie z tymi kotami. Mają szczęście: one i Ty. Potrzebowałaś jakiejś odskoczni myślowej.
Ogórki ruszyły. Cukinia w tym roku miała pecha. Siałam 5 razy. Wykiełkowała ta piata, ale w stadium dwóch listków została pożarta przez ślimaki.
No powiem Ci, że nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji: we wtorek hasło, w piątek kot w dom I na dodatek takie koty... Odskocznia jest absolutnie , bo próbuję teraz przystosować wnętrza do nich. Przyjadą z całą wyprawką - legowiska, zabawki, drapaki... Trzeba będzie przearanżować to i owo, żebyśmy sobie nie włazili w drogę

Z cukinią ewidentny pech Dobrze, że ogórki przetrwały A u mnie 3 razy coś wyżarło nasiona fasolki i już chyba sobie odpuszczę. No taki rok, i co zrobisz...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies