Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Magara 23:41, 19 mar 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
antracyt napisał(a)

Miałam dawno temu takie narzędzie. Kupiłam z myślą o wszechobecnych wtedy ostach w trawniku. Złamało się po kilku tygodniach użytkowania Ale to były czasy najtańszych narzędzi marketowych, myślę że do krokusów jak znalazł.
Magara, to Ty jakieś zdjęcia swojego ogrodu masz, tylko nie chcesz się pochwalić, tak?

Zuza, mój ogród jest póki co jednym wielkim przechowalnikiem bo ja z tych co im się wydawało, że dłubanie w ziemi to nie dla nich, a potem im się odmieniło, ale dalej mają dwie lewe ręce i się dopiero uczą, m.in.korzystając z mądrości tego oto forum
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 07:51, 20 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 08:30, 20 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Magara napisał(a)

Zuza, mój ogród jest póki co jednym wielkim przechowalnikiem bo ja z tych co im się wydawało, że dłubanie w ziemi to nie dla nich, a potem im się odmieniło, ale dalej mają dwie lewe ręce i się dopiero uczą, m.in.korzystając z mądrości tego oto forum


Takie przechowalniki potrafią czasem super wyglądać. Anula ma taki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 09:51, 20 mar 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42006
antracyt napisał(a)
Świdośliwa z wczoraj - dzisiaj była w fazie jeszcze bardziej zaawansowanej. Szkoda, że na weekend zapowiadają nocne przymrozki.

Czy u powojnika to pąk kwiatowy?

Swidosliwe nic nie będzie
Przymrozki aż 4 noce
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
antracyt 10:06, 20 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Mam nadzieję, że powojnik też sobie poradzi. W zeszłym roku zakwitł jednym kwiatem, a teraz cały w pąkach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 10:19, 20 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
Mój powojnik umarł po trzech wiosnach, więc na ten temat milczę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 10:47, 20 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)
Mój powojnik umarł po trzech wiosnach, więc na ten temat milczę
A mój jeden zmartwychwstał po ubiegłorocznym zabiedzeniu w doniczce Więc nie traćmy nadziei
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 11:34, 20 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Ja mam w ogrodzie aż dwa powojniki, jeden niezniszczalny - sam o siebie dba. Jest pomylony i nie pasuje mi w miejscu w którym rośnie, ale jak daje sobie radę, to szkoda mi go eksmitować.
Drugi kupiłam w zeszłym roku (ten zapączkowany) i tak sobie teraz myślę, że nie powinnam się tak bardzo przejmować, bo to powojnik alpejski.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 22:51, 20 mar 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
mrokasia napisał(a)


Takie przechowalniki potrafią czasem super wyglądać. Anula ma taki .

Mój jest jakimś gorszym sortem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kasiek 23:23, 20 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
antracyt napisał(a)

Witaj na moim wątku Ujawniaj się częściej.
Na nowej części planuję pod drzewami owocowym sporą krokusową łąkę (moze w połączeniu z narcyzmu?). Zakup takiej sadzarki będzie konieczny.


I ja sadzilam w trawniku...i na rabatach...i wszedzie gdzie sie tylko dalo...Ile sie przy tym czlowiek nameczy.... Ciezko mi bylo, bo mam twarda gline... Po kolejnych pecherzach, mialam serdecznie dosyc i zrezygnowalam z cebulowych...

W tamtym roku, jesienia...Zaczelam sadzic z pomoca wiertarki I tak bede robic do konca zycia albo i dluzej Polecam te metode
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies