Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 12:37, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
romantycznie rutewkowo
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 12:43, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 12:58, 22 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Nie wiem, jak mogłam tak piękny bukiecik przegapić. Z zazdrością zerkam na jednoroczne floksy (koniecznie muszę je na przyszły rok zamówić) i na tego astra. Wysiałam tą samą odmianę i wszystkie kwiaty są białe
Widoki ogrodowe równie cudne. Moja rutewka wypadła podczas największej suszy. Ciekawe, czy odbije w przyszłym roku? Uchowała mi się jedna siewka, może z niej coś będzie.
Biały powojnik to bylinowych?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 13:03, 22 sie 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Matko, jak piękniaście!
Zestawienie beżów z Munstead jest przepiękne i dowodzi tylko, że wszelkie zestawienia trzeba przećwiczyć w naturze, żeby mieć co do nich pewność
U mnie dla rutewek jest za sucho. Miałam fioletową, ale znikła. Mam dwie żółte, one jakoś dają radę, ale na razie udają pnącza, wspierając się na cisach, bo to maleńkie sadzoneczki.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Rojodziejowa 13:15, 22 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8583
Miałam rutewkę ostatnio w rękach i nie wzięłam. Głupia ja! Wygląda cudnie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
lilarose 13:37, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Nie wiem, jak mogłam tak piękny bukiecik przegapić. Z zazdrością zerkam na jednoroczne floksy (koniecznie muszę je na przyszły rok zamówić) i na tego astra. Wysiałam tą samą odmianę i wszystkie kwiaty są białe
Widoki ogrodowe równie cudne. Moja rutewka wypadła podczas największej suszy. Ciekawe, czy odbije w przyszłym roku? Uchowała mi się jedna siewka, może z niej coś będzie.
Biały powojnik to bylinowych?


bukiet stoi w wazonie 4 dzień- floksy z astrami i prosem wyglądają obłędnie. Muszę sobie jakiś zagon spory wygospodarować na to trio, bo na cięte nie mają sobie równych. Za mało tych astrów posiałam, do poprawki na przyszły rok.

tez miałam w takim suchym miejscu fioletową rutewkę - przesadziałam ją wiosną w cieniste i rośnie wreszcie. Dla mnie rutewki są idealne pod moją czereśnię- tam potrzebne mi było jakies średnie piętro z tyłu. Mało co chciałoby tam rosnąć

tak, powojnik bylinowy
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 13:45, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Matko, jak piękniaście!
Zestawienie beżów z Munstead jest przepiękne i dowodzi tylko, że wszelkie zestawienia trzeba przećwiczyć w naturze, żeby mieć co do nich pewność
U mnie dla rutewek jest za sucho. Miałam fioletową, ale znikła. Mam dwie żółte, one jakoś dają radę, ale na razie udają pnącza, wspierając się na cisach, bo to maleńkie sadzoneczki.


no tak rutewki potrzebują troszkę wilgoci, ja mam na tej rabacie linię, więc w razie suszy się nią ratuję- na szczęście w ostatnich 2 latach nie za często- ostatnio 2 razy włączyłam, bo mimo zapowiedzi, deszczu u mnie nie było a upał okropny
mam jeszcze rutewki orlikolistne na grobowcu przy warzywniku- tamtych, to jeszcze nigdy nie podlewałam, ciekawe czy żyją. One kwitną wcześniej
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 13:47, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Rojodziejowa napisał(a)
Miałam rutewkę ostatnio w rękach i nie wzięłam. Głupia ja! Wygląda cudnie

o własnie Asia, te rutewki orlikolistne, to by ci pasowały na tę rabatę retro- te moje mają taki wintydżowy kolor. Jak znajdę ich zdjęcia, to wstawię
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 13:50, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
słuchajcie- ma ktos trojeść krwista? widziałam u Kasi Bellingham i bardzo mi sie spodobała- muszę dopisać do listy zakupów do fioletowego floksa i białej jeżówki
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 13:56, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561

W tym miejscu chciałabym fioletowego floksa
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies