Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Milka 05:34, 02 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Napracowałaś się z dekoracjami, są takie wysublimowane i idealnie pasujące do klimatu Pszczelarni.

Ja już wiosny pragnę, zresztą gna szybko, cebulowe i byliny startują, powodzenia w nowym roku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 16:21, 02 sty 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
"Miszczyni" klimatu Uwielbiam te Twoje wszystkie smaki i smaczki..i te okruchy też..

Wspomniałaś o ognisku.. ale wspomnienia... najfajniejsze ognisko na jakimkolwiek byłam i chyba już nie będę.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kawa 12:31, 03 sty 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewunia cudne te wszystkie wianki ozdoby
ja to nie mam takiego smaku
stos doniczkowy cudny!!!
wszystkiego dobrego na ten nowy rok!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
magnolia 21:13, 03 sty 2020


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ściskam Was noworocznie!
Cieszą mnie Wasze widoki świąteczno-zimowe
____________________
deszczowymaj 13:41, 04 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Pszczelarnia napisał(a)



A to mi w duszy gra!






Hej Pszczółko Witam się u Ciebie

Napiszę tylko tyle : Och jak Pięknie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Pszczelarnia 22:05, 07 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Początek roku a już mam dylemat i pytania. Chodzi o donice. Czy te kubikowe donice nie są za niskie do wejścia? Nie ciągną wzroku osoby patrzącej w dół? Zwłaszcza, że dach jest tutaj bardzo niski - wszytko takie przy ziemi. Może lepiej dać donice też kubikowe ale wysokie?

Pisałam wiele razy, że z donicami mam problem kompozycyjny.

Na pewno nie powinny być tak ustawione od największej do najmniejszej; wystarczą może po jednej największej z każdej strony?








Może powinny być takie wysokie jak na poniższym zdjęciu?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basilikum 22:10, 07 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
tak optycznie to by mi tu wyzsze pasowaly. Jak w donicach sa chryzantemy to lepiej wyglada, bo sa wyzsze niz ciemierniki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
roma2 22:25, 07 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Pszczelarnia napisał(a)
Początek roku a już mam dylemat i pytania. Chodzi o donice. Czy te kubikowe donice nie są za niskie do wejścia? Nie ciągną wzroku osoby patrzącej w dół? Zwłaszcza, że dach jest tutaj bardzo niski - wszytko takie przy ziemi. Może lepiej dać donice też kubikowe ale wysokie?

Pisałam wiele razy, że z donicami mam problem kompozycyjny.

Na pewno nie powinny być tak ustawione od największej do najmniejszej; wystarczą może po jednej największej z każdej strony?




Tu wyglada świetnie. Faktycznie pominęłabym te najmniejsze donice, albo dała same duże? Ale jak dach nisko, to nie stawiałabym wysokich donic. Takie "przycupnięcie" roślin przy domu, ma swój urok.
____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 22:33, 07 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
A może je po prostu ułożyć tak jak na tym zdjęciu poglądowym, a nie tak rządkiem....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 22:40, 07 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)




Może powinny być takie wysokie jak na poniższym zdjęciu?



Tutaj akurat to te donice pasują moim zdaniem jak "piernik do wiatraka", dom rustykalny, cegła, ławka angielska, a donice na wskroś nowoczesne na tym się nie wzoruj w żadnym wypadku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies