Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

MartaCho 08:14, 25 maj 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2217
Graby w tym roku wyjątkowo szaleją z przyrostami, a są przeurocze!

Dzięki za namiary na palisadę- ciekawa bardzo, szeroka.

U sumie to patrząc na zdjęcia Twojego ogrodu, to się nie dziwię, że zaczyna Cię stresować zapowiadana przebudowana. Taki masz wszędzie porządeczek, tak dopieszczone wszystko, że żal rozgrzebywać. Ale będzie po prostu jeszcze piękniej!



____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiaan 09:32, 25 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5365
An_na napisał(a)
Fajne te klony, szkoda, że moja sąsiadka nie chce sadzić drzewa chętnie bym zapożyczyła taki widok
A graby to zwykłe czy szczepione? Bardzo mi się podobają


Graby są szczepione.
Takie zapożyczone widoki są super. Gdyby na tyłach mojej działki wycięto brzozy ciężko byłoby mi się przyzwyczaić, o te mi chodzi

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:37, 25 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5365
MartaCho napisał(a)
Graby w tym roku wyjątkowo szaleją z przyrostami, a są przeurocze!

Dzięki za namiary na palisadę- ciekawa bardzo, szeroka.

U sumie to patrząc na zdjęcia Twojego ogrodu, to się nie dziwię, że zaczyna Cię stresować zapowiadana przebudowana. Taki masz wszędzie porządeczek, tak dopieszczone wszystko, że żal rozgrzebywać. Ale będzie po prostu jeszcze piękniej!





❤️ Sama jestem ciekawa i pewnie niepotrzebnie się martwię ale chcę już mieć z głowy i nie myśleć, że zrobimy to w latach następnych. To będzie grubsza robota i więcej takich nie przewiduję Później tylko ew. zmiany na rabatach i standardowe prace ogrodowe, które lubię
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 18:00, 26 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5365
Córcia przygotowała na truskawkowo

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 20:56, 27 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale smacznie to wygląda
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Makao 22:13, 27 maj 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4369
Zdolna córcia
Brawo dla niej
Smacznego
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wiaan 22:31, 27 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5365
Agnieszka, Ania było pysznie Dzisiaj za to wszystko na spontanie, z grilem na obiad włącznie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:46, 27 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5365
Mieliśmy dzisiaj luźny dzień, chwasty nadal czekają na mnie ale był leń ogrodowy i nie tknięte
Za to lataliśmy ze sznurkami, nie mam kartonów, nie zrobiłam symulacji donic Powiem Wam, że eM gryzł się bardzo z tematem powiękasznia tarasu z kostki o czym wcześniej nie chciał mówić bo widział moją radość. Chodzi mu o to, że powiększając o 14m2 taras kostką będzie betonowo i tak naprawdę 2 komplety mebli w bliskiej odległości po co? Dobre pytanie Zależy mu aby powiększyć ale całość jednolicie płytami w żwirze. Donice-klomby jak najbardziej bo fajnie to wygląda. Koszty też są tutaj ważne, od razu możemy kupić huśtawkę, zmienić meble na narożnik Nie widać sznurków, naniosłam bazgrołki Donice są tej samej wielkości bo oczywiście zdjęcie tego nie oddaje.



Bałam się, że drzewko zasłoni mi w tym miejscu rabatę przy domku ale jest ok

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:48, 27 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5365

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 22:55, 27 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10092
Czyli będą płyty w żwirze? To bardzo dobry pomysł .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies