Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Johanka77 07:37, 12 mar 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Aaaaaa!!!!! Megaaaaaa!!!!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
TAR 08:54, 12 mar 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
Aleeee plany, super. Podobna rynienkę chyba ma Danusia w Bukszpanowym, bardzo mi sie to podoba
Basia masz zajefajnego derenia controversa variegata, boski i jaki duzy i gesty.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BASIA8 09:26, 12 mar 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Basieńko mega plany, pięknie - naprawdę pięknie. Trzymam kciuki żeby w tym roku udało się wszystko zrobić tak jak planujesz. Długo czekałaś na realizację. Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
KasiaBawaria 10:10, 12 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Cudnie bedzie A jak glebokie bedzie to ciurkadelko?
____________________
Zapraszam na kawe
Roocika 12:55, 12 mar 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basia, cudne plant Będzie pięknie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
LIDKA 15:32, 12 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7048
Basia fajny plan. Twój ogród jest już ciekawy i piękny a z takim ciurkadełkiem będzie zachwycającyi jeszcze bardziej orginalny.
Czekamy na relację z realizacji.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
inka74 15:40, 12 mar 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Basia_KRK napisał(a)
ŚWIETNY POMYSŁ!!! Bardzo mi się podoba
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Wiolka5_7 16:19, 12 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Będzie czadowo !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basia_KRK 22:06, 15 mar 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)
Cudnie bedzie A jak glebokie bedzie to ciurkadelko?


Dziewczyny, bardzo dziękuję za te wszystkie miłe słowa Sama nie mogę się doczekać realizacji. Na razie "walczymy" z piaskowcem, ogromne slaby 2 metrowe, ważą po wycięciu na elementy jakoś 100-200 kg... Wszystko się przeciąga, przyjechał jakiś gorszy piaskowiec na główny element w kompozycji, nie wiemy czy go brać, czy szukać innego, bo ten ma takie jakby (oryginalnie w kamieniu) czarne zacieki, nie da się tego w żaden sposób usunąć.. Na zdjęciu może tego tak nie widać, ale ogólnie wygląda jak plamiasty




Kasiu, ciurkadełko będzie miało głębokość około 40 cm, i to tak naprawdę dwa zbiorniki, górny na poziomie patio, i dolny na poziomie trawy. Pomiędzy nimi trzy stopnie z piaskowca, po których będzie spływać woda. Coś w takim tylu, tylko mniejszy rozmach
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 22:19, 15 mar 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
TAR napisał(a)
Aleeee plany, super. Podobna rynienkę chyba ma Danusia w Bukszpanowym, bardzo mi sie to podoba
Basia masz zajefajnego derenia controversa variegata, boski i jaki duzy i gesty.

Dereń cudnie się rozrasta, chyba będę musiała go w tym roku przyciąć, bo na boki to on chcę wszystko zająć Wczoraj zaobserwowałam, że wypuścił sporo nowych pędów w górę, będzie kolejny poziom

Cały czas się zastanawiam, czym go podsadzić dołem.. Runianka, hakone? Dereń ma trudne liście do zestawienia, nie za bardzo wiem z czym takie połączyć?



W "nogach" tych drzew obok derenia chcę posadzić niskie białe róże.. i jak to wszystko połączyć w całość ?

____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies