Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Johanka77 13:50, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
To nie moje
To Tarci
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Basia_KRK 14:23, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
BASIA8 napisał(a)
U Nas Basieńko też piękna pogoda, ale Ja niestety chora i pewnie przez najbliższe 2 tygodnie mogę zapmnieć o ogrodzie
Basiu, życzę Ci dużo zdrówka! Kuruj się i dbaj o siebie! Ściskam!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 14:25, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pogoda jest depresyjna, ja też jestem nią załamana
Niestety, szkoda gadać, i tak u nas chyba do końca miesiąca..
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 15:01, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
TAR napisał(a)
Basiu odmian rozchodników w ogrodzie mam ze 20 co najmniej. Jesli szukasz bordowego to dobrze rosna i sprawują sie u mnie:
Strawberry and Cream, Purple Emperor, Chocolate Drop, Cherry Truffle, Thunderhead i Touchdown Teak. Mam juz je od wielu lat i rosna zjawiskowo.
Najbardziej okazalym rozchodnikiem i praktycznie niezatapialnym jest Matrona plus zwyklaki Brillant, Herbstfeude, Carmen, Metor i Carl


Tarcia!! WOW, łoooo matko, zaszalałaś, ślicznie Ci dziękuję za polecenia! Powiedz, które z nich od razu mają fioletowe/bordowe liście? Takiego szukam Musi się na start wpasować do kompozycji do purpurowego klona...



...no i potem do róż 'Lavender Ice', jak u Danusi, bo staram się właśnie taką kompozycję stworzyć:

Gardenarium napisał(a)
Rabata z różą 'Lavender Ice', pięknie tutaj towarzyszą rozchodniki w księżycowym odcieniu




____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
TAR 15:17, 19 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7224
Basia taki efekt?

(usunełam zdjecia nie chce zasmiecac watku)

to Cherry Truffle, Chocolate Drop i Touchdown Teak chyba sa najciemniejsze. Ale ktoryś z nich sie pokłada i nie wiem ktory
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorota123 19:10, 19 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
U mnie Garden of roses nie pachnie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Anda 19:15, 19 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Nie, niestety nie pachnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basia_KRK 08:26, 20 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Nie ma to jak zacząć dzień od telefonu, że zamówienie róż z zeszłego tygodnia jest właśnie pakowane i był "błąd w systemie" (uwielbiam ten argument....) i brakuje 4 z 5 róż 'Lavender Ice'... no i właśnie cała ta rabata się posypała Wielka szkoda, bo to w zasadzie jedyna, której byłam całkowicie pewna jak ją "ogarnąć"...

Jestem zaskoczona, bo to tak szeroko polecana szkółka Flo... i taka wpadka z pierwszym dużym zamówieniem Anulowałam je w całości, tym samym cała lista innych róż też nie przyjdzie..



____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Wiaan 08:34, 20 kwi 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5087
Basia zamawiałaś z Flo...? W piątek jak zamawiałam to nie było tego co chciałam i pan mówił, że dopiero w maju, a wczoraj na stronie wszystko co chciałam było

Teraz z innej beczki czy masz u siebie hortensję Diva Fiore, czy poleciłabyś?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
BASIA8 08:56, 20 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kurcze Basieńko lipa z tym zamówieniejakoś mało profesjonalnie błąd w systemie??????ciekawe rzeczyBuziaki zostawiam dla Ciebie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies