Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Milka 14:51, 15 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I weź tu ufaj ludziom, okropne. Ja nadal nie mogę pryskac buksy, bo leje.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agatorek 15:30, 15 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Martka, ciagle pada, nie chcę aparatu zamoczyć .
Dziś tez miałam wyjść, ale ostatecznie zostałam w domu, w szafie zrobiłam porządek i uzbierałam wielki wór ciuchów do oddania.

Dori, ja na razie muszę się wstrzymać z zakupami. Nawet ominęłam szerokim łukiem dziś dział ogród w Auchan .

Dzięki Gosiu . I wzajemnie życzę dużo słonka

Reniu, No właśnie, mam nadzieję, że wszystkie larwy już nie żyją.

Joanna, dziękuję za kciuki

Judith, znalazłam tylko info, że zimują w sklejonych listkach, w kokonach.

Asia, nie wiem, czy trzeba przycinać przywrotnika. Doczytam, jak zakwitnie .
Sytuacja z buksami trochę mi popsuła ogólnie nastrój do sadzenia. Dobrze, że pada, do poprawy pogody może mi przejdzie .

Sylwia, jeszcze ich nie posadziłam. Jak jutro nie będzie padać, to powtórzę oprysk i założę worki.

Irenko, sprzedawca w końcu się odezwał. Przeprosił i zaproponował, że wyśle mi środek do oprysku. W pierwszej chwili chciałam mu odpisać, żeby sobie wsadził ten oprysk, ale odpisałam mu, żeby wysłał.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 15:49, 15 kwi 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9972
Agatorek napisał(a)


W pierwszej chwili chciałam mu odpisać, żeby sobie wsadził ten oprysk, ale odpisałam mu, żeby wysłał.


Padłam ze śmiechu
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 15:53, 15 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Dobrze, że odpisał. Może podczytuje forum i wystraszył się hejtu.
Szkółkarze lubią tu zaglądać, żeby wiedzieć, co jest na topie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 17:42, 15 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Haniu, na topie to są bukszpany bez ćmy .

Judith
Tak już mam. I pewnie bym mu tak odpisała, gdyby od razu się odezwał, ale już trochę ochłonęłam.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 18:53, 15 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
O boshe, pamiętam, że jak mi buka z opuchlakami prawie bez korzeni przysłali i że zdobniczką bukową, to mi odpisali, że są eko i nie używają chemii a roślinki same sobie radzą wrrr

Buk dwa lata stał w kwarantannie haha
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 20:10, 15 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
I pewnie jeszcze powinnaś im podziękować
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
kasiek 20:37, 15 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kwarantanna dla buksów to dobry pomysł, trzeba uważać. Ale jak spryskasz 2 razy w odstepnie 2 tyg to powinno byc dobrze. Trzymam kciuki!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Martka 20:45, 15 kwi 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, nie smuć się za bardzo sytuacją z buksami, kwarantanna i powinno być dobrze. Zawsze coś będzie. Moją zmorą są opuchlaki, które lubią cisy między innymi, wielu roślin przez nie w ogóle nie biorę pod uwagę. A dziś właściciel ogromnej szkółki mówił mi, że na walkę z opuchlakiem wydają ciężkie dziesiątki tysięcy rocznie na środki, co niestety tylko ogranicza, ale nie zlikwiduje. Dlatego kąpię nowe rośliny koniecznie w decisie albo podobnych preparatach. Śmierdzące to, obowiązkowo w maseczce. Czyli jak nie ćma to opuchlak, że tak ten bojowy nastrój podsumuję.
Agatorek 20:55, 15 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Dziękuje Kasiu za kciuki

Martka, nastrój już lepszy, jutro przyjeżdża kolejny kurier z roślinkami (te już na pewno będą na nowe rabatki z tyłu domu, których jeszcze nie ma ).
EM mnie zabije, na bank . Bo to jeszcze nie koniec .

Ehh. Jak nie ćma, to opuchlaki. Masz rację. Trzeba walczyć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies