Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Kokesz 18:47, 09 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Hej
Witam się po raz pierwszy i pewnie nie ostatni, bo widzę tu ciekawe dyskusje i wątek się rozkręca
Dziewczyny wzięły "na tapetę" rondo, chociaż pewnie wolałabyś co innego (widzę po odpowiedziach)
Mają rację pisząc, że lepiej gdyby zegar tonął w zieleni albo w różance, to chyba strona południowa, więc miejsce idealne. Byłoby pięknie teraz widzę tylko kamienie i betonową kostkę dokoła.
Ja bym ten beton skuła.
To rondo po prostu mocno się rzuca w oczy i aż prosi o zmianę.
Masz taki piękny zegar, to Twoja wizytówka i w podpisie wątku i zdjęciu i w ogrodzie wykorzystaj i podkreśl to piękno
Sorki, jeśli kolejny wpis nie po Twojej myśli ale "kropla drąży skałę", jak to się mówimoże Cię zainspirujemy
Powodzenia i przyjemności w ogrodniczkowaniu




____________________
Renata Osiedlowy ogródek
inka74 18:56, 09 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Serpentynit mam pod bukiem formowanym. Jak jest suchy to jest bardziej szary i jasny. Jak jest mokry - jest ciemny. Każdy deszcz, podlewanie to zmiana koloru. Czasami w łaty bo nierówno wysycha. Mam go 2 sezon. Na razie nie widać na nim brudu. Ładny jest.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 19:12, 09 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Kokesz napisał(a)
Hej
Witam się po raz pierwszy i pewnie nie ostatni, bo widzę tu ciekawe dyskusje i wątek się rozkręca
Dziewczyny wzięły "na tapetę" rondo, chociaż pewnie wolałabyś co innego (widzę po odpowiedziach)
Mają rację pisząc, że lepiej gdyby zegar tonął w zieleni albo w różance, to chyba strona południowa, więc miejsce idealne. Byłoby pięknie teraz widzę tylko kamienie i betonową kostkę dokoła.
Ja bym ten beton skuła.
To rondo po prostu mocno się rzuca w oczy i aż prosi o zmianę.
Masz taki piękny zegar, to Twoja wizytówka i w podpisie wątku i zdjęciu i w ogrodzie wykorzystaj i podkreśl to piękno
Sorki, jeśli kolejny wpis nie po Twojej myśli ale "kropla drąży skałę", jak to się mówimoże Cię zainspirujemy
Powodzenia i przyjemności w ogrodniczkowaniu



Hej Renata
Obiecuję tu i teraz, że rondo będzie zmienione. Jakoś i kiedyś

To południowa strona, pełne słoneczko, zresztą u mnie z tyłu, na północy też mam słońce prawie cały dzień.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 19:13, 09 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
inka74 napisał(a)
Serpentynit mam pod bukiem formowanym. Jak jest suchy to jest bardziej szary i jasny. Jak jest mokry - jest ciemny. Każdy deszcz, podlewanie to zmiana koloru. Czasami w łaty bo nierówno wysycha. Mam go 2 sezon. Na razie nie widać na nim brudu. Ładny jest.


Widziałam go na żywo w którymś ogrodniczym i wpadł mi w oko. A jak mi coś wpadnie w oko...
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MiluniaB 19:37, 09 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Agatorek napisał(a)


to zależy, jak będzie mi szło wyznaczanie rabat . Nie wykluczam tej opcji.
Oczywiście wykonanie byłoby moje. Lubię sobie pokopać .

Tak dokładnie. Ja bym tak zrobiła. Nawet rabat sama bym nie wyznaczała tylko mniej więcej co i jak.

Ciekawa jestem bardzo jak to wszystko u Ciebie się potoczy
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Agatorek 19:45, 09 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
MiluniaB napisał(a)



Ciekawa jestem bardzo jak to wszystko u Ciebie się potoczy


Pewnie nie mniej ciekawa niż ja
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 20:21, 09 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
I Ja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 21:29, 09 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosialuk 22:19, 09 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
To i ja dołączam do grona obserwujących twoje zmagania. Ale nie będę podpowiadać projektowo, bo nie umiem. U siebie sama sobie radzę i sadzę jak mi się podoba. W końcu to ja mam być zadowolona, więc cię rozumiem. Wiem też, że dziewczyny naprawdę fajnie potrafią podpowiedzieć i nie ma tu dołowania. Prawdą jest też, że do pewnych rzeczy dochodzi się po jakimś czasie. Ja się podzielę tym, co dopiero po dłuższym czasie do mnie dotarło. Sadzić rośliny większymi grupami, zwłaszcza na dużym obszarze. Pojedyncze giną. Na początku kupowałam po jednej roślince każda inna (no jak nie kupić jak każda mi się podobała), potem po trzy takie same, a teraz wolałabym kupić 10 jednakowych.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 22:31, 09 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Gosialuk napisał(a)
To i ja dołączam do grona obserwujących twoje zmagania. Ale nie będę podpowiadać projektowo, bo nie umiem. U siebie sama sobie radzę i sadzę jak mi się podoba. W końcu to ja mam być zadowolona, więc cię rozumiem. Wiem też, że dziewczyny naprawdę fajnie potrafią podpowiedzieć i nie ma tu dołowania. Prawdą jest też, że do pewnych rzeczy dochodzi się po jakimś czasie. Ja się podzielę tym, co dopiero po dłuższym czasie do mnie dotarło. Sadzić rośliny większymi grupami, zwłaszcza na dużym obszarze. Pojedyncze giną. Na początku kupowałam po jednej roślince każda inna (no jak nie kupić jak każda mi się podobała), potem po trzy takie same, a teraz wolałabym kupić 10 jednakowych.


Cześć Gosiu

Te moje pojedyncze pójdą gdzieś w niewidoczne miejsce . I mam plan, taki jak Ty, kupować po wiele sztuk tego samego gatunku. Mam nadzieję, że go zrealizuję .

W tygodniu zrobię kilka wersji rabat na to moje pole, zobaczymy jak mi pójdzie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies