Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

basia3012 22:56, 02 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9426
Agatorek napisał(a)
Marta, Mirka, Kasiu, Basiu, Aniu i Aniu, dziękuję za życzenia

Sylwia, staram się, żeby to wszystko razem było spójne (chociaż ta architektura ogrodowa, rośliny już mniej, ale to ogród trochę chaotyczny, taki misz masz, narazie efekt mi się podoba ).

Nowy Rok zaczęłam z odwiedzaniem (wirtualnym) szkółek z roślinami. Tego się chyba nie da wyleczyć . Na razie wkładam tylko do koszyka, ale stąd już niestety krótka droga do zamówienia. Za dużo czasu wolnego i takie efekty .
Ale bronię się, jak mogę…

Oj tak Agnieszko, jak już rośliny są w koszyku to do zamówienia blisko. Ale potem radość z sadzenia jest, o ile jest na nie miejsce.
Bo jak ja coś kupię to latam z tym po całym ogródku i szukam miejsca. Już się wydaje mi, że miejsce mam, wbijam szpadel a tu koszyk z cebulami. I tak wkoło.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anda 09:53, 03 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Fajnie, że robisz zakupy. Masz taki areał, że dlaczego nie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 09:57, 03 sty 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Zainspirowałaś mnie wrzucaniem do koszyka roślin .
Też nawrzucałam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Joann 10:19, 03 sty 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Aga, dziękuję za życzenia:*
U Ciebie zimowy ogród przepiękny, oświetlenie wokół zegara robi wrażenie. To wzdłuż drogi również. Jak pięknie to będzie wyglądać w okresie wiosennym, letnim... Z zakupami zaszalałaś, nie próżnujesz Aguś
A, wycieczki zazdroszczę, następnym razem zabierz mnie ze sobą
Pozdrawiam
____________________
Joanna Ogród długi
Ewik 17:40, 03 sty 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Agatorek napisał(a)
Marta, Mirka, Kasiu, Basiu, Aniu i Aniu, dziękuję za życzenia

Sylwia, staram się, żeby to wszystko razem było spójne (chociaż ta architektura ogrodowa, rośliny już mniej, ale to ogród trochę chaotyczny, taki misz masz, narazie efekt mi się podoba ).

Nowy Rok zaczęłam z odwiedzaniem (wirtualnym) szkółek z roślinami. Tego się chyba nie da wyleczyć . Na razie wkładam tylko do koszyka, ale stąd już niestety krótka droga do zamówienia. Za dużo czasu wolnego i takie efekty .
Ale bronię się, jak mogę…


Bedzie ślicznie . Masz sprawdzone szkólki w necie ? Co zamawaisz ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Wiaan 18:16, 03 sty 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5087
Agnieszko wszystkiego najlepszego w Nowym Roku spelnienia wizji w Twoim ogrodzie, będzie pięknie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Rumianka 18:31, 03 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Aga, wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku, by spełniły się marzenia te ogrodowe, ale i też wszystkie inne.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 22:51, 03 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Zuza, i jak z koszykiem? Został pusty, czy na coś się skusiłaś?

Basiu, całe szczęście, że mam mało cebulowych i trochę wolnego miejsca. Radość z sadzenia jest, tylko gorzej ze zrywaniem darni. Ale już mi brakuje trochę wysiłku fizycznego, więc pewnie zacznę zdzierać trawę w marcu .

Anda, No właśnie, czemu nie .

Judith, dziś koszyki opróżniłam . Czyli zamówiłam, a co. Różne różności, jak zwykle .

Joann, nie ma sprawy, szykuj wolne na wrzesień lub październik (mam dwie opcje ).

Ewa, kupuję zazwyczaj na Allegro u sprawdzonych sprzedawców (mam takie dwie, czy trzy szkółki stamtąd), lubię Alba..ar, róże zamawiałam wcześniej z rosar..um, a na wiosnę przyjdą z florib..ndy , przyznam się też, że mam też kilka krzaczków bezpośrednio od kordesa).
Teraz czekam już w sumie na kilka zamówień (część jeszcze z jesieni, nie chciałam wtedy wysyłki, bo wyjeżdżałam i akurat mi nie pasowało)
- drzewka (pojedyncze sztuki, klon np, brandywine, october glory, brzoskwinia (taoflora red x 2), grab japoński, 3 sztuki grabu Columnaris nana, tulipanowiec gursztyn, buk rohan green weeping, rohan red weeping i pewnie jakieś inne, teraz nie pamiętam, bo to zamowienie z listopada).
- krzewy (żylistki różne, tawuły szare, trzmielinę, kruszynę, berberysy)
- hortensje (vanilla fraise, limelight, Living cotton cream)
- byliny (pierwiosnki belarina, przetaczniki, liatry, rozchodniki itd.)
I inne
Zrywanie darni niestety mnie znów nie ominie…

Aneta, dziękuję

Eliska, dziękuje

I również Wam życzę wszystkiego, co najlepsze, w Nowym Roku

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
SlonecznyOgrod 11:33, 04 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Przed domem masz taki wypasiony wjazd z rondem jak przed jakimś hotelem ładnie to wygląda na bogato
Ale tymi 63-ma różami to mnie zabiłaś wow! A obecnie ile już masz ich w ogrodzie?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kawa 13:30, 04 sty 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Aga dziękuje za życzenia
Tobie również wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok
wycieczka cudowna!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies