Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały podmiejski

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały podmiejski

inka74 11:47, 23 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
No roboty trochę jest z taka ilością ziemi. Co do planu - BARDZO MI SIĘ PODOBA!!! Widać inspirację układem Sissinghurst choć nie tylko. MEGA! będzie bardzo pasować do domu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
maksimini 12:36, 23 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Dzięki Iwonko, nie spodziewałam się takiej aprobaty Godziny pracy, czytania książek ogrodniczych i przeglądania tysięcy zdjęć w necie, full zarwanych nocy
Ale cały czas będę powtarzać, że to Twój pomysł był "aktem założycielskim", gdyby nie Ty to dalej placyki byłyby jak z innej bajki i byłoby wiele innych błędów (choć pewnie i ten nie jest doskonały).
Dzięki komentarzom Twoim, Andy i innych dziewczyn otworzyły mi się oczy (i umysł)na poszukiwania tego co chcę i jak to zrobić żeby to co chcę przełożyć na rzeczywistość. I jeszcze taka myśl mi przyszła do głowy - trzeba uczyć się i uczyć, czytać, oglądać, podpatrywać doświadczonych w materii i w końcu sami zauważymy, że nasze pomysły, projekty, koncepcje są coraz lepsze.
Wszystkim dziękuję za pomoc....i zabieram się do pracy Najpierw jeszcze muszę wybrać gatunki roślin.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
inka74 14:00, 23 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Kasia, cieszę się, że temat pociągnęłaś dalej (na co po cichy liczyłam) a nasze podpowiedzi stanowiły bazę wyjściową. O to chodziło Najpiękniejszy ogród jest ten, w którym się dobrze czujemy i tego ci z całego serca życzę. Stworzenia takiej swojej własnej przestrzeni, zgodnej z potrzebami i marzeniami. A zdobywać wiedzę będziesz przez cały czas o ile ogród stanie się twoją pasją. Ziemia i przyroda uczy nas pokory. To co na papierze nie zawsze w rzeczywistości dobrze wygląda. Roślinki nie rosną katalogowo albo dobrze wyglądają tylko na pięknych zdjęciach robionych o 5 rano. Ale za to jak coś wyjdzie i pieknie rośnie - satysfakcja jest ogromna.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 21:58, 23 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
maksimini napisał(a)

ten jest ostatni, choć może nie ostateczny




Bardzo profesjonalny!

A teraz legendę daj . (Żartuję )
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 11:00, 24 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Wpadłam plan zobaczyć Bardzo mi się podoba ta wersja. Przemyślana, doprecyzowana, teraz czas na stopniową realizację
Napisz jeszcze, gdzie załozyłaś drzewa
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Lilian 00:08, 05 sie 2021


Dołączył: 15 maj 2021
Posty: 8
Cześć! Znalazłam Cię i przyszłam się przywitać, skoro już zdecydowałam się po latach podczytywania Ogrodowiska zarejestrować. Szczecin wita Szczecin!
____________________
Liliana
Judith 09:05, 16 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Dzień dobry, przychodzę od Agnieszki (Agatorka) .
Wielkie rozkminki, w międzyczasie realizacja pięknego tarasu i świetny (oraz świetnie narysowany) ostatni acz nie ostateczny plan.
Jestem ciekawa realizacji, zapisuję się do podglądania .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
inka74 15:46, 16 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
No właśnie próbuję Kasię namówić by bywała tu częściej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 17:42, 16 sty 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Halo Kasiu, już wiemy, że wróciłaś
To teraz prosimy o jakieś fotki .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
maksimini 21:27, 16 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
wróciłam, wróciłam. Jak dobrze znów tu być Ale Ogrodo od czasu do czasu podglądałam Cały sezon 2021 poszedł na straty, nie zrobiliśmy nic. W 2022 r. ruszyliśmy. Zatem dla przypomnienia:
w 2021 było tak
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies